Header

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde aktif olarak hizmet veren ASÇİT firması, tel çit alanında özel üretimleri ile dikkat çekmektedir. Tel örgü sistemleri alanında hizmet sunan firma, kaliteli üretimleri nedeniyle tercih sebebidir. İstanbul ili ve çevresinde hizmet veren firmanın tarihi ise 1992 yılına dayanmaktadır. O zamandan günümüze dek hizmet sunmaya devam eden firmanın çit modellerine Ascit.com.tr adresinden bakılabilir.
Panel çit alanında uzman olan firmanın Türkiye’deki pek çok yere de hizmet sunması garantidir. Yalnızca İstanbul Bayrampaşa ile sınırlı kalmayan firman için gerekli bilgilere web sitesinden ulaşılabilir.

Tel Çit Nedir?

En çok tercih edilen çit modellerinden olan tel malzemeden üretilmiş çit modelleri, dayanıklı olmaları nedeniyle ön plandadır. Bahçe tel örgü modelleri arasında da yer alan bu çit sistemleri, pek çok alanda tercih edilebilir. Farklı boyutlarda ve ölçülerde olan bu çit sistemleri, gerektiği durumlarda modifiye de edilebilir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Bayrampaşa ilçesinde hizmet hayatına devam eden ASÇİT firması, tel çit modelleri bakımından da zengin bir firmadır. Tel örgü çit çeşitleri, gerek kullanım alanları gerekse de fiyatları ile en popüler olan çit modelleri arasında yer almaktadır. Bu tip çit modellerinin uzun süreli kullanım imkanı tanıması da tel örgü modellere olan ilgiyi önemli ölçüde arttırmıştır.
İşte, birinci sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen çit sistemlerinin ön plana çıkan başlıca özellikleri:

Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Birinci sınıf kalitedeki tellerden üretilen bu çit modelleri genellikle evlerde ve bahçelerde sıkça kullanılmaktadır. Aynı zamanda çeşitli binaların sınırlarının çizilmesinden de kullanılan bu çitler, fabrika ya da tarla gibi alanların da tercihidir. Pek çok mülk alanının belirlenmesinde ve korunmasında tel örgü çitlerin etkisi oldukça fazladır. Bu tip çitler, farklı şekillerde modifiye edilerek hemen hemen her alanda kullanılabilir.

Tel Örgü Çitlerin Fiyatları

ASÇİT firması bünyesinde sunulan telçit fiyatları, piyasanın oldukça altında fiyatlardır. Ascit.com.tr adresinden de firmanın satışa sunduğu çit modellerinin net fiyatlarına ulaşılabilir. Birinci sınıf kalitedeki bu çit modellerinin ucuza satın alınması firma güvencesi altında mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed