Header

Beşiktaş Tel Çit

İstanbul Beşiktaş ilçesinde hizmet sunan tel çit firması ASÇİT, sağlam ve dayanıklı ürünleri ile ön plana çıkan bir firmadır. En çok tercih edilen çit modellerinden olan tel örgü çit modelleri, firma bünyesinde de satışı yapılan popüler ürünlerdir. İstanbul ili ve civarında hizmet sunan firmanın tüm ürün kataloğuna da Ascit.com.tr adresinden ulaşılabilir.
Beşiktaş bölgesinde aktif olarak hizmet sunan firma, gerek tel malzemeden üretilen çit modelleri gerekse de diğer tüm ürünleri ile ön plana çıkmaktadır.

Tel Çit Nedir?

Birinci sınıf kalitede galvaniz ya da PVC kaplama tel malzemelerden üretilen çit modelleri son dönemin en dikkat çeken ürünlerindendir. Panel çit olarak da tanımlanan bu modeller, pek çok alanın korunmasında önemli rolde bulunmaktadır. Aynı zamanda bu tip çit modelleri sayesinde belli bir alanın da sınırlarının belirlenmesi sağlanmaktadır.
Tel malzemeden üretilen çit modelleri her alanda tercih edilen kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünlerin her biri de farklı çeşitleri ve malzeme kullanımları ile ASÇİT firması bünyesinde satışa sunulmaktadır.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit, geniş çaplı kullanım alanı ve uygun fiyatları ile her zaman popüler olmuş bir çit modelidir. Farklı türleri de bulunan bu çit çeşitleri, hemen hemen her ortamda rahatça kullanılabilir. Beşiktaş ve civar ilçelerde hizmet sunmakta olan ASÇİT firması da bu çit modellerinin en sık tercih edilen üretici firmasıdır.
İşte, tel malzemeden kaliteli bir şekilde üretilen çit modellerinin genel özellikleri:

Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Bahçe tel örgü olarak da tanımlanan bu çit modelleri, evlerde ve bahçelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tip çit çeşitleri aynı zamanda tarla, park ya da açık hava spor alanları için de uygundur. Aynı zamanda çiftlik ya da özel koruma alanlarında da kullanılan bu model, her alana uyumlu bir çit çeşididir.

Tel Örgü Çitlerin Fiyatları

Tel çit fiyatları da diğer pek çok çit modellerine oranla oldukça uygundur. Uzun yıllar boyunca kullanılabilen bu çit modellerinin ekonomik olması da tercih edilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Ascit.com.tr adresi üzerinden de tel malzeme ile üretilen çitlerin fiyatlarına göz atılabilir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed