Header

İstanbul Beykoz ilçesinde hizmet veren tel çit firması ASÇİT, bu alanda kaliteli hizmetin adresi olarak da bilinmektedir. Firma, bahçe tel örgü modelleri olmak üzere daha pek çok çit modelinde birinci sınıf kalitede hizmet sunmaktadır. Tarihi 1992 yılına dek uzanan firmanın İstanbul ve civar illerde verdiği çeşitli hizmetler de mevcuttur.

İstanbul Beykoz ve çevre ilçelerde de hizmet veren firma, Panel çit alanında isim yapmış güvenilir bir firmadır. Firmanın ürettiği ve satışa sunduğu çit modellerine de Ascit.com.tr adresi üzerinden tek bir tık ile ulaşılabilir.

Tel Çit Nedir?

Bahçe ve ev gibi alanların korunmasında tel örgü çitlerin kullanılması oldukça yaygındır. Bu tip çitler, galvaniz ya da PVC kaplama olup uzun yıllar boyunca kullanılabilir. En sık tercih edilen çit modellerinden olan tel örgü çitlerin her alanda kullanılması da mümkündür. Hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı olan bu çit modellerinin satışı da İstanbul ve civar illerde ASÇİT firması tarafından yapılmaktadır.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Çit çeşitleri arasında ön plana çıkan tel örgü çit modellerinin bir takım önemli özellikleri de mevcuttur. Bu özelliklerin de başında bu modellerin her alanda sorunsuz bir şekilde kullanılması gelmektedir. Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlı da olan bu tip modeller, ASÇİT firması tarafından da kampanyalı olarak satışa sunulmaktadır.

İşte, tel örgü çit modellerinin bilinmesi gereken başlıca özellikleri:

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel çit modellerinin kullanım alanlarının sınırsız olduğu bir gerçektir. Bu tip çit modelleri, evlerde, çiftliklerde, spor alanlarında, parklarda ve tarla gibi alanlarda sıkça tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu tip çitlere ekstra eklemeler yapılarak da yüksek güvenlikli alanlarda kullanıma uygun hale getirilmesi sağlanır.

2-Tel örgü Çit Fiyatları

ASÇİT firması, tel çit fiyatları konusunda müşterilerine her zaman uygun fiyat garantisi sunan bir firma olmuştur. Üstelik firma tarafından yılın belli dönemlerinde çeşitli kampanyalar da düzenlenmektedir. Firma bünyesinde görev yapan keşif ekibinin çalışmaları neticesinde tel örgü çitlerin net fiyatı bildirilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed