Header

Çatalca tel çit ihtiyacının belki de en yoğun olduğu İstanbul ilçelerinden biridir. ASÇİT firması da hem Çatalca’da hem de İstanbul’un diğer ilçelerinde aktif olarak hizmet hayatına devam eden güvenilir bir firmadır. İstanbul ve civar illerde de hizmet veren firma, Panel çit modellerinde ön plana çıkan ve kaliteli hizmet sunan bir firma olmuştur.

ASÇİT, her zaman birinci sınıf kalitede hizmet sunmayı kendisine misyon edinmiş bir firmadır. Bu da firmanın 1992 yılından günümüze uzanan başarısının en temel kanıtlarından biridir. Tel örgü çeşitleri konusunda uzman olan firmanın en popüler ürünlerine de Ascit.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çitlerin çit modelleri arasında en sık tercih edilen model olduğu söylenebilir. Bu çitler galvaniz ve PVC kaplama olarak iki farklı türde satışa sunulmaktadır. Çatalca ilçesinde bu alanda hizmet sunan ASÇİT firması da bu tip çitlerin üretiminde ve satışında önemli bir role sahiptir. Tel örgü çitlerin kullanım alanı da oldukça geniştir. Bu da bu tip çitlerin önemini gözler önüne seren bir özelliktir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Bahçe tel örgü modelleri içinde de yer alan bu çit sistemleri, pek çok özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu çit çeşitleri, özellikle kullanım alanları ve fiyatları bakımından en çok tercih edilen çit modelleri olmuştur.

İşte, tel örgü çitlerin bilinmesi gereken en temel iki özelliği:

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel çit çeşitlerinin her alanda aktif bir şekilde kullanılması mümkündür. Aynı zamanda çeşitli eklemeler de yapılabilen bu çitler, akla gelebilecek her alanda tercih edilebilir. Ev, tarla ve bahçe gibi alanların sınırlarının çizilmesinde kullanılan bu modellerin park gibi kamusal alanlarda da kullanımı uygundur.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

ASÇİT firması, Ascit.com.tr adresi üzerinden tel çit fiyatları hakkında gerekli bilgileri sunan bir firmadır. Firma tarafından sunulan keşif ekibi hizmeti de yapılan incelemeler neticesinde müşterilere en net fiyat bilgisini vermektedir. Oldukça uygun fiyatlı olan bu tip çit modelleri ASÇİT bünyesinde fiyat fırsatları altında satışa sunulur.

 

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed