Header

 

İstanbul’da Esenler’de de hizmet sunan ASÇİT firması, tel çit modelleri alanında uzmanlaşmış köklü bir firmadır. Panel çit modellerinde öncü konumda bulunan firmanın, İstanbul ilçelerine yönelik pek çok çalışması olmuştur. Tel örgü çitlerin başını çektiği modellerde İstanbul ve civar kentlerdeki pek çok alanın sınırları belirlenmiştir.

ASÇİT firması, Esenler’de 1992 yılından itibaren hizmet vermekte olan güvenilir bir firmadır. Firmaya ait Ascit.com.tr adresinden de yapılan işlere ve sunulan hizmetlere ulaşılabilir.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çeşitleri, sınırların belirlenmesinde ve korunmasında önemli rol oynayan sistemlerdir. Bu tip çit sistemleri sayesinde taşınmaz mülklerin bulunduğu alanlar da koruma altına alınmış olur. Aynı zamanda bu tip çit sistemleri, çeşitli yüksek güvenlikli alanların korunmasında da önemli bir roldedir. Galvaniz ya da PVC kaplama malzemelerden üretilen çit modelleri, ASÇİT güvencesi ile satışa sunulmaktadır.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit modelleri, en önemli 2 özelliği ile en sık tercih edilen çit modelleri arasında başı çekmektedir. Bu çit modellerinin akla gelebilecek her türlü alanda kullanılması mümkündür. Aynı zamanda çeşitli eklemeler ile farklı bir hale de getirilen tel örgü çitlerin kullanım sınırı bulunmamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra tel örgü çit modellerinin fiyatları da oldukça uygundur. Bu da bu tip çit modellerine gösterilen ilginin en önemli etkenleri arasında yer almaktadır.

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Çit çeşitleri arasında ön plana çıkan tel örgü çitlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Yine de özellikle park ya da bahçe gibi alanlar bu tip çitlerin en çok tercih edildiği alanlardır. Bunların yanı sıra ev ve çiftlik gibi taşınmaz mülkler için de tel örgü çit kullanımı tercih edilebilir.

Modifiye edilen ve daha korunaklı bir hale getirilen tel örgü çitlerin hapishane ya da askeri alanlarda da kullanımı mümkündür.

2- Tel Örgü Çit Fiyatları

İstanbul Esenler’de hizmet sunan ASÇİT firması, tel çit fiyatları ile de popüler olan bir firmadır. Firmanın pek çok ürünü fiyat ve performans açısından müşterileri fazlasıyla tatmin etmektedir. Bu da firmanın fiyat konusunda müşterilerine yönelik benzersiz fırsatlar sunmasına ön ayak olmaktadır.

 

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed