Header

 

Esenyurt, tel çit modelleri alanında uzmanlaşmış olan ASÇİT firmasına ev sahipliği yapan ilçelerden biridir. İstanbul ili ve çevresinde hizmet sunan firma, Panel çit alanında öncü rolde bulunan köklü bir firmadır. Firma, 1992 yılından günümüze kadar İstanbul’da pek çok alanda hizmet vermiştir.

ASÇİT, tel örgü çeşitleri bakımından da müşterilerini her zaman menun etmeyi başarmış bir şirkettir. Firmanın fiyat ve performans kalitesi de pek çok rakibine oranla oldukça ileri seviyededir. Firmaya ait Ascit.com.tr adresinden tel örgü çitler ve diğer tüm çit modelleri hakkında da bilgi alınabilir.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çit modelleri, galvaniz ya da PVC malzemelerden üretilen dayanıklı ve uygun fiyatlı çit modelleridir. Bu tip çit modelleri, çeşitli eklemeler de yapılarak daha güçlü bir hale getirilebilir. Bu çit sistemleri, aynı zamanda her alana uygun bir şekilde kullanım kolaylığı sağlayan modellerdir.

İstanbul Esenyurt bölgesinde hizmet sunan ASÇİT firması da bu çit modellerinin satışının yapıldığı popüler bir firmadır.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit sistemleri, çok fazla özelliği ile bilinen ve her zaman tercih edilen çit modelleri olmuştur. Bu tip çit modellerinin de ön plana çıkan en önemli 2 temel özelliği bulunmaktadır. Her alana uygun olan ve sınırları belirlemede kullanılan bu çitler, alanının güvenliğinin de sağlanması açısından önem teşkil eder.

İşte, tel örgü çitlerin mutlaka bilinmesi gereken en önemli 2 özelliği:

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel örgü çitlerin kullanım alanlarının başında bahçe ve tarla gibi mülkler gelmektedir. Fakat bu çit modelleri, ev ya da çiftlik gibi alanların korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Bunun yanında eğer bu çit modellerine gerekli eklemeler yapılırsa yüksek güvenlik gerektiren alanlarda da bu tip modellerin kullanılması mümkündür.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

Esenyurt ilçesinde de hizmet veren ASÇİT firması, tel çit fiyatları ile ön plana çıkan bir firmadır. Firma tarafından en net fiyat bilgisinin verilmesi için ilk önce keşif ekibinin gerekli incelemeleri yapması gerekmektedir. Yine de Ascit.com.tr adresinden tel örgü çitlerin genel fiyatları hakkında bilgi alınabilir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed