Header

Galvaniz Dikenli Tel

Galvaniz Dikenli Tel Çeşitleri Nelerdir?

Galvaniz dikenli tel farklı ihtiyaçları karşılayacak model seçeneklerine sahiptir. Ürünün klasik versiyonu sıklıkla tercih edilir. Metal bir renge sahip olan klasik galvaniz dikenli tel son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu ürün beton veya metal direkler arasına gerilerek çift olarak kullanılabileceği gibi panel ve kaynaklı tel gibi farklı malzemelerden imal edilen çit sistemlerinin üzerine de eklenebilir. Galvaniz dikenli tel ayrıca PVC kaplamayla birlikte de üretilebilir. PVC kaplamalı galvaniz dikenli tel tıpkı klasik modelde olduğu gibi son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu ürünün dış kısmına eklenen PVC kaplama metale aşınma ve paslanma gibi durumlara karşı ekstra bir dayanıklılık da kazandırır. Galvaniz dikenli tel modelleri kullanıcıların isteğine göre farklı kalınlık ve boyutlarda da üretilebilir.

Galvaniz Dikenli Tel Çeşitlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Galvaniz dikenli tel modellerinin kullanım alanları son derece geniştir. Bu ürün güvenliğin öncelikli bir ihtiyaç olduğu her yerde tercih edilebilir. Galvaniz dikenli telden imal edilen çitler özellikle kırsal alanlarda ve açık arazilerde kullanılabilir. Yabani hayvanların ve yabancıların araziye girişini engellemek için bu yüksek güvenlikli çit modeli tercih edilebilir. Bu ürün ayrıca şantiye ve inşaat alanlarında da güvenliği sağalmak için kullanılabilir. Galvaniz dikenli tellerin askeri tesislerde ve kamusal alanlarda da kullanımı mümkündür. Cezaevleri gibi yüksek güvenlikli yerlerde bu ürün rahatlıkla tercih edilebilir. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli galvaniz dikenli tel modellerini üretiyoruz. Evinizde veya iş yerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu ürünü bizlerden güvenle sipariş edebilirsiniz.
Galvaniz Tel Kalınlığı 1,70mm ve özel kalınlıklar
Diken Teli Kalınlığı 1,50mm ve özel kalınlıklar
Diken Ara Mesafesi 7cm – 10 cm – 15 cm
Rulo Uzunluğu 250 mt

Galvaniz Dikenli Tel Fiyatları

Dikenli tel; Galvanizkaplı olarak üretilmektedir. Genellikle tarla etraflarında ve güvenlik amaçlı olarak çit üzerinde uygulaması yapılmaktadır. Toplar 250 mt olarak satılmaktadır. Galvaniz dikenli tel fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklifi alma formu doldurabilirsiniz.

 

Müşterilerimiz