Header

ASÇİT, İstanbul’da tel çit modelleri hususunda 1992 yılından beridir hizmet veren bir firmadır. Kadıköy ve çevresinde de pek çok hizmet alanı bulunan firmanın ürünlerinin hepsi birinci sınıf kalitededir. ASÇİT firması, Panel çit modelleri başta olmak üzere pek çok çit modeli ve ek hizmetlerde de kaliteli uygulamalar sunmaktadır.

Tel örgü çeşitleri bakımından da zengin bir kataloğa sahip olan firma, çit modelleri konusunda rakiplerinden sıyrılmayı başarmıştır. Yalnızca Kadıköy ve çevre ilçeler ile sınırlı kalmayan firmanın tüm hizmetlerine de Ascit.com.tr adresi üzerinden ulaşılabilir.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çit modelleri, en çok tercih edilen çit çeşitleri arasında her zaman ilk sırada yer almıştır. Tel örgü çitlerin bu denli popüler olmasının en büyük nedeni de kullanılan malzeme ve kalitedir. Tel örgü çitler, galvaniz ve PVC kaplama çit modelleri olmak üzere iki farklı grupta incelenmektedir.

Galvaniz çitler, uygun fiyatlı olup en fazla sipariş verilen tel örgü modelleridir. Bunun yanında PVC kaplama çitler de dayanıklıkları ile ön plana çıkan ve uzun yıllar boyunca bozulmadan kullanılan modellerdir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit modelleri, en çok kullanım alanları ve fiyatları bakımından tercih edilen çit çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu tip çit çeşitlerine müşterilerin talepleri üzerine de çeşitli eklemeler yapılabilmektedir. İşte, tel örgü çitleri ön plana çıkaran başlıca özellikler:

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel örgü çit modelleri akla gelebilecek hemen hemen her alanda kullanılan çit sistemleridir. Bu çit modellerine bazı eklemeler yapılarak askeriye ya da hapishane gibi alanlarda da kullanım alanı yaratılabilir.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

Tel çit fiyatları, diğer tüm çit modellerine oranla daha uygundur. Bunun yanında ASÇİT firması tarafından da yılın belli dönemlerinde çit modellerine yönelik çeşitli fiyat fırsatları sağlanmaktadır. Yine de tel örgü çitlerin en net fiyatına ulaşılması için ilk önce keşif ekibi tarafından gerekli incelemelerin yapılması gerekmektedir. İstanbul Kadıköy bölgesinde hizmet veren ASÇİT keşif ekibi de bu alanda aktif hizmet sunmaktadır.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed