Header

Söz konusu tel çit modelleri ise ASÇİT firmasının vermekte olduğu hizmetlere göz atılması tavsiye edilmektedir. İstanbul Kartal ilçesi ve çevresinde hizmet veren firma, Panel çit modellerinde öncü niteliği taşımaktadır. İstanbul dışında da aktif olarak hizmet veren firmanın geçmişi 1992 yılına dek uzanmaktadır.

Firma, çit çeşitleri alanında otuz yıla yakın süredir kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir firma olma niteliğini taşımaktadır. Tel örgü çit modelleri ile ön plana çıkan firmanın tüm önemli hizmetlerine de Ascit.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çeşitleri, çit sistemleri arasında en çok tercih edilen çit modelleridir. Bunun da en büyük nedeni bu tip çitlerin kullanım alanlarının oldukça geniş olmasıdır. Tel örgü çitler, hem galvaniz hem de galvaniz üzerine PVC kaplama çeşitlerine sahiptir. Buna göre galvaniz model çitler genellikle daha uygun fiyatlı olduğundan dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Galvaniz üzerine PVC kaplama olan tel örgü çitler ise dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Galvanize göre daha pahalı olan bu modelin en büyük özelliği uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanılmasıdır.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit modelleri, bazı önemli özellikleri ile dikkat çeken ve tercih edilen ürünlerdir. Bu özelliklerin de başında tel örgü çitlerin her alana uygun kullanım özelliğinin bulunması gelir. Tel örgü çitler, gerekli eklemeler de yapıldıktan sonra ihtiyaç duyulan her alanda sınır belirlemede ve güvenli alan oluşturmada kullanılabilir.

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel örgü çitler, evlerde ve bahçelerde tercih edilen çit modelleridir. Bu çit modelleri, tarla ya da çiftlik gibi alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Geniş alanlarda da uzun süre kullanılan tel örgü çitler, bazı kamusal alanların da koruyucusu konumundadır.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

ASÇİT firması, İstanbul Kartal’da aktif olarak hizmet sunan bir firmadır. Bu firmanın en önemli özelliklerinden biri de tel çif fiyatları ile ön plana çıkmasıdır. ASÇİT, müşterileri için yılın bazı dönemlerinde ek olarak fiyat kampanyaları da sunan bir firmadır. Firmanın çit modelleri için talep ettiği ücretlere Ascit.com.tr adresi üzerinden de ulaşılabilir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed