Header

Küçükçekmece, tel çit modelleri ile ön plana çıkan ASÇİT firmasına ev sahipliği yapan lokasyonlardan biridir. ASÇİT firması, İstanbul ve çevresinde Panel çit alanında önemli çalışmalar yapmış köklü bir firmadır. Firmanın hizmet hayatı da 1992 yılında başlayıp günümüzde de devam etmektedir.

Çit çeşitleri alanında uzman olan firma, her zaman kaliteli ürünleri ve kurulum hizmetleri ile ön plana çıkmıştır. Küçükçekmece ve çevre ilçelerde de hizmet sunan firmanın tüm ürünlerine Ascit.com.tr adresi üzerinden de ulaşılabilir.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çeşitleri, çit üretimi ve satışı yapan firmaların en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Bu tip çit modellerinin galvaniz ve PVC kaplama olmak üzere de iki ayrı opsiyonu bulunmaktadır. Tel örgü çitlerin popüler olmasının başlıca nedeni olarak da her alanda kullanıma uygun olmaları gösterilmektedir.

ASÇİT firması da tel örgü çitler konusunda aktif olarak üretim ve satış yapan bir firmadır. Firmanın tel örgü çit çeşitleri de 1992 yılından günümüze dek en fazla satışı yapılan ürünlerdir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit modellerinin bu denli popüler olmasının nedeni ön plana çıkan bazı özellikleridir. Bu tip çit modelleri hem her alana uygun hem de ekonomiktir. Yani tel örgü çitlerin akla gelebilecek her alanda kullanılması mümkün kılınmaktadır. Üstelik bu tip çitlere yapılan bazı eklemeler de mevcuttur. Bu da bu tip çit modellerinin yüksek korunaklı alanlar için de uygun olduğunun göstergesidir.

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel örgü çit modelleri başta ev ve bahçe olmak üzere pek çok alanda rahatça kullanılabilir. Fabrika, tarla ve hatta çiftlik gibi geniş alanların sınırlarının belirtilmesinde de bu tip çit modellerinden faydalanılması mümkündür.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

Küçükçekmece’de de hizmet sunan ASÇİT firması, tel çit fiyatları ile dikkat çeken bir firmadır. Firmanın üretimini ve satışını yaptığı tüm ürünler de her zaman birinci sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmiştir. Firma bünyesinde hizmet sunan keşif ekibinin yaptığı incelemeler neticesinde de en net fiyat bilgisine ulaşılabilir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed