Header

Örgü Tel Çit

Tel Örgü

Pvc Örgü Tel

Evinizin sınırlarını belirlemek için veya bahçenizde hobiler için özel bir alan oluşturmak için bu dayanıklı ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Header

Örgü telleri açık alanlarda güvenlik sağalmak için tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunur. Bu tel modeli sahip olduğu aralıklı tasarım ile doğal ışığı engellemeden alanın çevrelenmesini sağlar. Örgü tellerle sınırları belirlenmiş alanlarda giriş çıkışlar kontrol altında tutulabilir. Bu tel modeli farklı uygulama çeşitlerine sahiptir. Metal ve beton direklerle istenen aralıkla istenen zemin üzerine örgü tellerinden yapılmış çitler inşa edilebilir. Örgü telleri son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu ürünü uzun süre sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Örgü telleri modelleri aynı zamanda oldukça ekonomik bir seçenektir. Beton duvarlar inşa etmek gibi pahalı yöntemlere göre çok daha hızlı sonuçlar almanıza da imkân tanır.

Örgü Telleri Çeşitleri Nelerdir?

Örgü telleri materyal açısından iki farklı alternatife sahiptir. PVC örgü tel bu ürünün beğenilen bir çeşididir. Galvaniz tel üzerine PVC kaplama yöntemiyle elde edilen bu ürün son derece dayanıklıdır. Bu tel modeli 30 x 30, 50 x 50 ve 75 x 75 mm gibi farklı göz aralığı alternatiflerine sahiptir. Bu ürün standart olarak koyu yeşil renkte imal edilir. Böylelikle özellikle bahçe gibi alanlara kolaylıkla adapte olur ve dekorasyon açısından da hoş bir görünüm elde edilebilmesini sağlar. Bir diğer model ise galvaniz örgü telleridir. Günümüzde en çok kullanılan çit sistemlerinden biri olan galvaniz örgü tel modeli metalik bir renge sahiptir. PVC kaplı alternatifine göre çok daha uygun fiyatlı olan bu ürün de oldukça dayanıklıdır. Galvaniz malzemeden üretilen örgü telleri beton direklerle çeşitli arazilere inşa edilebilir. Bu ürün grubunda da farklı göz aralığı ve yükseklik alternatifleri mevcuttur.

Örgü Tellerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Örgü tellerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Bu ürünü evinizin bahçesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bahçenizin sınırlarını belirlemek için bu üründen yararlanabilirsiniz Ayrıca bahçe içerisinde çocuğunuz veya hobileriniz için özel bir alan oluşturmak için de örgü tellerden yararlanabilirsiniz. Örneğin özel bir voleybol veya futbol sahası alanı oluşturmak için örgü telli çit modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünü ayrıca iş yerlerinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Farklı mekânlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz dayanıklı çit modellerini Asçit ailesi olarak sizler için üretiyoruz. Birbirinden kaliteli ve uzun ömürlü çit çeşitlerini bizlerden güvenle satın alabilirsiniz.

Ekonomik Çit Teli

Ekonomik çit sistemleri dekoratif ya da güvenlik amaçlı yaşam bölgelerinin etrafını sarmalamak isteyen potansiyel müşterilerin aradığı kelime ve kelime gruplarıdır. Genel olarak bakıldığında çit sistemleri özellikle dekoratif amaçla, üst düzey güvenlik amaçlarıyla kullanılan çit sistemleri oldukça pahalı ve zaman kaybettiren işlemler bütününe sahiptir.

Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı asçit olarak ekonomik çit adını verdiğimiz bir çit sistemi grubunu aktif etmiş bulunmaktayız. Bu grubu genellikle üstün kalite değil de fiyat performans canavarı olarak satın almayı düşünen müşterilerimiz için geliştirilmiş, eşsiz tel örgü sistemlerinden bir tanesidir.

Üretimi, kullanılması ve montajlanması firmamız tarafından oldukça fazla kez tecrübe edilmiştir. Siz değerli ziyaretçilerimizin ve potansiyel müşterilerinizin huzuruna sunulmuş bulunmaktadır.

Kaliteli Malzeme Seçimi

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe dayanarak profesyonel personellerimizin araştırmaları sonucunda en kaliteli malzemeleri seçerek planlamamız a uygulamaları ve satış işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sektör içerisinde oluşan network üçümüz sayesinde diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlara ham madde edebilmemiz den kaynaklı olarak ekonomik çit verdiğimiz çit sistemlerini oldukça uygun fiyatlara mal ederek satış işlemini gerçekleştirebilmekteyiz.

Profesyonel Uygulama Desteği

Çit sistemleri diğer sektörlerde ya da satış yapan firmaların yaptığı gibi yapılamayan bir sistem olduğu için satışı gerçekleştikten sonra uygulaması da tarafımızca profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Personelimiz bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde hızlı, kaliteli ve gerektiği gibi uygulama yapabilmektedir. Olma ihtimali olan sorunları önceden tespit ederek uzun yıllar ekonomik çit uygulaması yaptığımız müşterilerimizin kullanılabilmesine olanak sağlayıcı hareketlerde bulunmaktadırlar.

 

Ekonomik Çit Fiyatları

İçeriğimizde okumuş olduğunuz üretimini ve uygulamasına tarafımızca yapılarak uzun yıllar boyunca kullanmanıza yardımcı olacağımız ekonomik çit sistemlerine uygun fiyatlara ulaşabilmek için ve merak ettiklerinizi sorabilmek adına telefonların başında sizleri bekleyen profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Bizlere herhangi bir ulaşım yoluyla gerek sosyal medya gerek telefon gerekse mail sistemleriyle sorularınızı sorabilirsiniz. Böylece aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar firma yetkililerimiz tarafından yanıtlanır.

Dönemlik değil uzun yıllar boyunca uygulamasını yaptırmış olduğumuz ekonomik çit sistemlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra son olarak uygulama ve satış işlemi bittikten sonra da uzun yıllar boyunca bizleri arayarak teknik destek, bilgi ve fikir alışverişi yapabileceğinizi lütfen unutmayın.

Ekonomik çit fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır.

Çit sistemlerinin yapımında çeşitli özelliklerde teller tercih edilir. Teller hem materyal hem de tasarım açısından farklılıkları bulunan çeşitli model seçeneklerine sahiptir. Bu durum kullanıcıların tam olarak ihtiyaçlarına uygun bir model bulabilmesini kolaylaştırır. Örgü teller farklı bir teknikle oluşturulan ürünlerdir. Dayanıklı ev sağla galvaniz tellerden imal edilen bu ürünün yapımında kaynatma gibi işlemler kullanılmaz. Bu ürünün yapımı sırasında dikey ve yatay konumdaki teller birbiri etrafına sarılarak bir örgü oluşturulur. Örgü teller görsel açıdan bal peteğini andıran boşluklu bir tasarıma sahiptir.

Örgü Telleri Çeşitlerinin Kullanılabileceği Alanlar Nelerdir?

Örgü tellerinin kullanım alanları son derece geniştir. Bu ürünün sahip olduğu modeller farklı alanlarda değerlendirilebilmesini sağlamıştır. Örgü tellerin kullanım alanlarının başında çit sistemleri gelir. Bu ürünler istenen boyutta çitler oluşturulabilir. Estetik bir görünüme sahip olan örgü telleri evlerde ve iş yerlerinde de rahatlıkla tercih edilebilir. Bu ürün merdivenlerde ve asansörlerde tercih edilebilecek modellere de sahiptir. Oldukça sık bir şekilde kullanılan örgü tellerinin bir diğer sevilen modeli ise kümes telidir. Kümes telleri de aynı örgü tekniği ile elde edilir. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan bu ürün aynı zamanda esnek olma özelliği de barındırır.

Örgü Tellerinin Fiyatları Nasıldır?

Örgü telleri birbirinden farklı özellikler barındıran çeşitli modellere sahiptir. Bu modeller boyut, materyal ve kaplama tekniği gibi özellikler açısından birbirlerinden farklıdır. Bu farklılıklar ürünlerin fiyatları başta olmak üzere pek çok konuyu doğrudan etkiler. Örneğin galvaniz örgü telleri ile PVC kaplamalı modeller arasında fiyat açısından farklılıklar olabilir. Ancak böyle durumlarda yalnızca fiyatı göz önünde bulundurarak bir model tercihinde bulunmak yanlış olur. Çünkü bu örnekte olduğu gibi fiyatın değişmesinde rol oynayan kaplama özelliği ürünün dayanıklılığını ve işlevselliğini de etkileyebilir. Yalnızca fiyat göre yapılan tercihler kısa süre sonra kullanıcıların değişim ve onarım gibi işlemler için daha yüksek ücretler ödemesine de sebep olabilir. Asçit olarak sizler için en kaliteli ve uygun fiyatlı örgü tellerini üretiyoruz. Uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz modelleri sitemizden sipariş edebilirsiniz.