Telefon: (0212) 549 80 90
Fax: 0212 549 80 95
Bizi Takip Edin:

28 Yıldır Çitte Kalite ve Güven

Fiyat Almak için Tıklayınız

Ürünlerimiz

Tüm ürünlerimiz için lütfen Tüm Ürünlerimiz butonunu kullanınız.

Tüm Ürünlerimiz

hizmetlerimiz

KKS Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  • “Çitte Kalite ve Güven” sloganı ile yola çıkan firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyetine inanmaktadır. Montaj bölümünde kendi bünyemizde bulundurduğumuz kalifiye ustalarımız ile istanbul ve şehir dışında hizmet vermekteyiz.
  • Firmamız; Havaalanları, barajlar, limanlar, ve sulama tesisleri, otoyollar, hidroelektrik santralleri, endüstriyel tesisler, askeri bölgeler, tatil köyleri, villalar, fabrikalar ve tüm inşaat projelerinde çevre güvenliği ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında çit sistemleri konusunda çözüm üretmeye devam etmektedir.
  • ASÇİT; Türkiye’nin önde gelen çit firmaları arasında yer almakta ve çit sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

En sık satışını ve montajını yapmış olduğumuz çit sistemleri aşağıda kısa açıklamaları ile birlikte bilgilerinize sunulmuştur.

 

  • Panel Çit : Ø4mm­8mm kalınlığında üretilen panel çit sistemi alternatif ürünlere göre daha ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İmalat esnasında yapmış olduğumuz bükümler sayesinde darbeler karşı yüksek mukavemet oluşturmaktadır. Montaj ekiplerimiz tarafından hızlı ve kolay montaj edilebilmektedir.
  • Örgü Tel : Örgü tel sistemleri geçmişten günümüze en çok kullanılan çit sistemleridir. Galvaniz Kaplı Örgü Tel ve PVC Kaplı Örgü Tel olarak imal ettiğimiz örgü tel malzemesi, kullanım alanlarına göre istenilen göz aralığında ve yüksekliklerde üretilmektedir. Genellikle boru direk ve beton direk ile uygulaması yapılmaktadır.
  • Portatif (Mobil) Çit : Portatif çit sistemleri genellikle geçici çit olarak kullanılmaktadır. Konserler, şantiyeler,mitingler, gösteriler vb. alanlarda kullanılan portatif çitlerin en önemli özelliği kolay montaj ve de- montaj özelliğine sahip olmasıdır.
  • Asçim Çit : Estetik ve görüntü engelleme amacı ile kullanılan Asçim çit, genel olarak villa,cafe, site, kolej vb. yerlerin dış mekanlarında estetik amaçla kullanılmaktadır. Güneş ışınlarına karşı uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Tek başına uygulaması yapılabildiği gibi Panel Çit, Örgü Tel, Ferforje ve Portatif Çit‘in üzerine bağlanarak ta hem çok sağlam hemde dekoratif bir görüntü oluşturmaktadır.

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için çit fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.


Adres

Merkez: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi, C4 Blok No: 233 - Başakşehir / İstanbul

İrtibat Bilgileri

0212 549 80 90
0532 285 18 17
0532 541 84 71

[email protected]

Bizi Takip Edin
© Copyright 2013 ASÇİT TEL ÇİT SİSTEMLERİ | All rights reserved.