Header

Çit ve Bariyer Sistemi Ürünleri

Bahçeler evlerin en önemli alanlarından biridir. Çoğunlukla evden ayrı bir alan olarak değerlendirilen bu kısımlar doğru şekilde dizayn edildiği takdirde keyifle vakit geçirebileceğiniz bir merkeze dönüşebilir. Ancak bu açık alanların kullanışlı hâle gelebilmesi için güvenlik ve mahremiyet sahip olması oldukça önemlidir. Çit sistemleri bahçenizde kullanabileceğiniz en gelişmiş güvenlik ürünlerinden biridir. Çitler bahçe alanını çevreleyerek araziyi size özel bir hâle getirir. Çit yapımında farklı ürünler kullanılabilir. Panel ve tel gibi farklı malzemelerden imal edilmiş çit çeşitleri bulabilmek mümkündür. Çit yapımında kullanılan ürünlerin tamamı son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu ürünler darbelere ve zorlu hava koşullarına karşı dirençlidir. Böylelikle devamlı bakıma ihtiyaç duymazlar.

Çit Yapımında Şıklığıyla Öne Çıkan Ürünler

Çit sistemlerinin yapımında kullanılan ürünler aynı zamanda dekoratif bir özelliğe de sahiptir. Şık bahçe mobilyalarıyla dekore edilmiş yeşil alanlara uygulanan dekoratif çitlerle ortamın görünümü tamamlanabilir. Ayrıca bu ürünlerle alanın konforunu arttırmak da mümkündür. Çit yapımında tercih edilebilecek şık ürünlerin başında panel çitler gelir. Panel çitler klasik olarak doğayla uyumlu yeşil renkte üretilir. Ancak bu ürünün özel renklerde imal edilmesi de mümkündür. Bahçenizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir diğer şık model ise plastik ferforje çitlerdir. Etkileyici görsel tasarımlara sahip olan bu ürünleri duvar üzerinde veya te başına tercih edebilirsiniz.

Çit Projelerinizde Kullanabileceğiniz Yardımcı Ürünler

Çit projelerini çeşitli eklemelerle özelleştirmek de mümkündür. Çit yapımında kullanılan yardımcı ürünlerle çit sisteminize farklı özellikler kazandırabilirsiniz. Çit sistemlerinde sıklıkla tercih edilen yardımcı ürünlerin başında rüzgâr kesici jüt bezleri gelir. Bu ürün son derece sağlam özel kumaşlardan imal edilir. Böylelikle hava akımını bir miktar durdurur. Jüt bezi aynı zamanda görüş alanını kısıtlamak için de kullanılabilir. Bahçenize ekstra mahremiyet kazandırmak için de çit sisteminize rüzgâr kesici jüt bezi ekletebilirsiniz. Çit projelerinizde kullanabileceğiniz bir diğer yardımcı ürün ise çim çitlerdir. Yapay çim olarak da biline bu ürünü de çeşitli çit sistemlerine ekletebilirsiniz. Tıpkı gerçek çimi andıran bu ürünle bahçenize çok daha doğal bir hava kazandırabilirsiniz. Asçit ailesi olarak sizler için tasarladığımız en yeni çit sistemlerini ve yardımcı ürünleri sitemiz aracılığıyla kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed