Header

Dikenli Tel Çit Sistemleri

Tel çit sistemleri, korunma açısından yüksek öneme sahip olan alanlar için uygulanan oldukça etkili bir güvenlik yöntemidir. Uzun yıllardır tercih edilen bu yöntem, hemen hemen her alan için uygun bir yöntemdir. ASÇİT firması bünyesinde de dikenle koruma sağlanmış tel sistemleri hizmeti sunulmaktadır.

Dikenli teller ile bir arada kullanılan bu çit modelleri, sınır belirlemede ve korunma ortamının sağlanmasında önemli rol oynamaktadır. Bu tip çit modelleri, evlerde, bahçelerde ve akla gelebilecek daha pek çok alanda kullanılabilmektedir. Ascit.com.tr adresinden de dikenle güçlendirilmiş çit modellerine göz atılabilir.

Dikenli Tel Çit Sistemleri Nedir?

Bir alanın korunmasında dikenle güçlendirilmiş tel çit sistemleri önemli rol oynayan bir üründür. Özellikle de tarla ve bahçe çit sistemleri konusunda dikenli tellerden fazlasıyla faydalanılmaktadır. Taşınmaz mülkün korunmasında ve hatta yüksek güvenlikli alanlarda bu tip ekstra güçlü çit sistemlerinin kullanılması önemlidir.

Dikenli Tellerin Özellikleri

Dikenli teller ile güçlendirilmiş olan çit sistemlerininbirden fazla önemli ve etkili özellikleri bulunmaktadır. Bunların da başında elbette ki alanın korunma seviyesinin arttırılmış olması yer almaktadır. Diken ya da jiletle sağlamlaştırılan bu çitler, yüksek koruma gerektiren özel alanlarda dahi tercih edilebilmektedir.

1-Dikenli Tel Sistemleri Çeşitleri

Dikenle zenginleştirilmiş tel çit sistemleri, 2 ayrı grupta incelenmektedir. Bunların da başında diğer tüm çit modellerinde de kullanılan galvaniz dikenli teller gelmektedir. Galvaniz malzeme ile üretilen bu dikenli teller uygun fiyatlı ve kullanışlı ürünlerdir.

Aynı zamanda galvaniz üzerine PVC kaplama yapılarak kullanılan daha dayanıklı dikenli tel modelleri de mevcuttur. PVC kaplama olan dikenli teller, tel çit işçilik fiyatları ile de birlikte galvanize oranla daha pahalıdır. Yine de bu modelin dayanıklı olması fiyat ve performans açısından yeterlilik sağlamaktadır.

2-Dikenli Tel Sistemleri Nerede Kullanılır?

Dikenli teller ile güçlendirilmiş olan çitlerin kullanım alanları da oldukça fazladır. Bunların başında bahçe, ev, tarla ve çiftlik gibi özel alanlar yer alır. Bu tip çit modelleri aynı zamanda yüksek korunaklı özel bölgeler için de fazlasıya uygundur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed