Header

Panel Çit Sistemleri

Panel Çit Sistemleri

Standart Panel Çit

Standart panel çit sistemleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürün grubunu hemen hemen tüm açık alanlarda tercih edebilirsiniz.

Mızraklı Panel Çit - ASÇİT Çit Sistemleri İstanbul

Mızraklı Panel Çit

Mızraklı panel çit dış mekânlarda güvenlik sağlayan şık bir üründür. Açık alanlarda sınırların belirlenmesi için kullanılan bu sistem, güvenliği de büyük ölçüde sağlar.

Yarasa Panel Çit - ASÇİT Çit Sistemleri İstanbul

Yarasa Panel Çit

Yarasa panel çit akıllı tasarımı sayesinde kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Bu şık ürünün kullanışlı özelliklerinin başında kurulumunu kolay olması gelir.

Laleli Panel Çit

Laleli Panel Çit

Laleli panel çit modelleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürün grubu evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Header

Paneller başta çit yapımı olmak üzere çeşitli projelerde kullanılan ürünledir. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan panel modelleri çeşitli boyutlarda üretilebilir. Paneller galvaniz başta olmak üzere çeşitli malzemelerden imal edilebilir. Tellerin çeşitli şekillerde bir araya getirilmesi ile elde edilen panellerin montajı son derece kolaydır. Kullanıma hazır bir tasarıma sahip olan paneller kişilerin kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlar. Panel çitler aynı zamanda son derece şık bir görünüme de sahiptir. Bu ürünün yapımı sırasında metal tellerle çeşitli desenler oluşturulabilir.

Panellerin Özellikleri Nelerdir?

Paneller çeşitli boyut alternatiflerine sahiptir. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak farklı genişlik ve uzunluklarda üretilebilirler. Paneller ayrıca malzeme ve şekil açısından da farklı seçeneklere sahiptir. Klasik olarak galvanizden üretilen çit panellerinde farklı metaller de tercih edilebilir. Ayrıca panellere PVC kaplama ve boyama gibi çeşitli işlemler de uygulanabilir. Bu uygulamalar ile ürünün dayanıklılığı arttırılırken dekoratif açıdan çok daha şık görünmesi de sağlanabilir. Paneller aynı zamanda son derece pratik bir tasarıma sahiptir. Bu ürünler kullanıma hazır haldedir. Metal klipsler veya vidalar ile metal ve beton gibi çeşitli materyallere tutturulabilirler. Bu özellikleri sayesinde panellerin her türlü zemin koşulunda kullanılabilmeleri mümkündür.

Panellerin Fiyatları Nasıldır?

Paneller model açısından çok sayıda seçeneğe sahiptir. Bu ürünün galvaniz, sac ve sıkıştırılmış metal gibi farklı malzemelerden elde edilen versiyonlarını bulabilmek mümkündür. Paneller ayrıca ölçü açısından da çeşitli seçeneklere sahiptir. Bu çeşitlilik panel fiyatlarının da çeşitlenmesine sebep olur. Panel yapımında kullanılan ölçüler ve teknikler ürünün maliyetini dolayısıyla da fiyatını arttırabilir. Ancak bu unsurlar ürünün işlevselliğine ve dayanıklılığına da etki edebilir. Bu nedenle panel çeşitleri arasında bir tercihte bulunurken fiyat yerine ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız çok daha faydalı olabilir. Ucuz olduğu için bir ürünü tercih etmek sonrasında değişim ve tamir gibi işlemlere daha yüksek ücretler ödemenize sebep olabilir. Asçit ailesi olarak sizler için uygun fiyatlı ve kaliteli panel çeşitleri üretiyoruz. Çeşitli projelerde kullanabileceğiniz panel modellerini sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları Ne Kadar?

Günümüzde birçok yaşam alanı güvenliğe ihtiyaç duyuyor. Koruma alanları, olası tehlikeleri engellemek ve güvenli ortamlar oluşturmak müşterilerin ilk talepleridir. Güvenliği sağlama adına çoğunlukla panel çitler tercih ediliyor. Panel çit sistemleri, en fazla tercih edilen ve kullanım alanı geniş ürünlerden biridir. Bu sistemlerin genellikle çeşitli tasarımları ve özellikleri vardır.

panel-cit-fiyatlari

 

Genel olarak güvenlik ihtiyacı olan bölgelere yapılır. Üstelik panel çitler görsellik açısından da oldukça avantajlıdır. Panel çitlerin ölçüleri ve boyutları mevcuttur. Panel çit fiyatları için güncel bilgi almanız gerekiyor. Firmamızla iletişime geçerek, detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fiyat değişikliği olabileceğinden, net bilgi vermemiz doğru olmayacaktır.

Panel Çit Sistemlerinin Özellikleri

Panel çit sistemleri özellik bakımından son derecede kalitelidir. Bu sistemler panel yüksekliği, tel kalınlığı, kaplama, renk ve boru direk gibi ölçülerle özellikleri belirleniyor. Hatta bu özelliklere göre panel çit fiyatları değişebilir. Dilediğiniz boyut ve ölçülerde rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda panel çitlerde standart yeşil ve istenilen raal kodu bulunuyor.

Panel Çitlerin Avantajları

Güvenlik ve koruma alanı için tercih edilen panel çitler, avantajlarıyla oldukça iyidir.

Bu çit sistemlerinin avantajları;

  • Diğer alternatif seçeneklere göre ekonomiktir.
  • Uzun yıllar boyunca dayanıklılığını korur.
  • Kolay ve hızlı montaj özelliği vardır.
  • Doğaya karşı oldukça uyumludur.
  • Darbelere ve tehlikeli durumlara karşı sağlamdır.

Böylelikle müşterilerde kendini daha güvenli ortamlarda hisseder. Panel çit fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uygulanan ortamlara ve ölçülerine göre fiyat listemiz değişebilir. Güncel ve ayrıntılı fiyat bilgisi için irtibat kurabilirsiniz.

Hangi Alanlarda Panel Çit Sistemleri Kullanılır?

Panel çit sistemleri neredeyse artık her ortamda ve yaşam alanında tercih ediliyor. Hem estetik hem de kaliteli görünümleriyle ortamlara kalite yansıtıyor. Panel çit sistemlerini bahçe, park, villalar, sanayi bölgeleri, karayolları ve daha pek çok bölgede kullanabilirsiniz. Her alana uyum sağlar ve tehlikeli durumlara karşı koruma elde eder.

Panel Çitler Nasıl Uygulanıyor?

Büyük bir firma olarak panel çit uygulamaları profesyonel olarak yapıyoruz. Bu çit sistemleri sökülebilir ve farklı alanlara uygulanabilir. Genişliğini, boyutu ve ölçüleri belirlenerek özel olarak imalatları yapılıyor. Toprak zeminler üzerinden direk olarak monte edilir ve direk diplerine betonlar atılarak uygulamalar yapılır. Beton zemin uygulamalarında direk montajı, demir plaklara kaynatılan plakalar üzerinden zeminlere dübel çakılarak uygulanıyor. Müşterilerin taleplerine göre özel ve farklı kalınlıklarda imalat yapıyoruz.

Panel Çit Nedir?

Panel Çit, alternatif çit ürünlerine göre daha ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklıdır imalat esnasında yapılan bükümler sayesinde darbeler karşı yüksek mukavemet oluşturmaktadır. Montajı hızlı ve kolay olmak ile birlikte, bakım gerektirmeyen panel çit sistemleri, rahatça sökülebilmekte ve farklı yerlerde uygulanabilmektedir. Standart yeşil rengi ile doğaya uyumlu olan panel tel çit aynı zamanda estetiktir.

panel-cit-nedir

 

Panel çit nedir? sorusu daha çok betonarme çit sistemleri kullanmak istemeyen, yaşamış olduğu bölgenin ya da apartman çevresinin sınırlandırılmasını, güvenlik açısından daha kaliteli hale gelmesini isteyen bireyler tarafından cevaplandırılması gereken bir sorudur.

Panel çit sistemleri genel olarak biraz önce yazmış olduğumuz nedenlerden dolayı uygulanması talep edilen çit sistemleridir. Genel yapısı itibariyle yeşil renkte olan ve düz yapısının yanı sıra üst kısımlarında ufak kıvrımlara sahip sistemlerdir.

Bu sistemler insan boyuna yakın ya da bir miktar kısa halleri bulunabilir türdedir. Çevreleme, sınırlama, güvenlik ve dekoratif bir hava katan sistemlere panel çit sistemi denir. Panel çitler genel olarak ekonomik olmalarından dolayı ve duvar örme, daha üst düzey güvenlik için tercih edilirler.

Ekonomik Sınır Belirleyici Panel Çitler

Sınır belirleme konusunda panel çit sistemleri oldukça profesyonel bir iş görme kabiliyetine sahiptir. Ekonomik oluşları, kolay uygulanabilir oluşları ve uzun yıllar boyunca farklı iklim şartlarına dayanıklı olmaları gibi sebeplerden dolayı tercih edilmektedirler.

Firmamız tarafından uzun yıllardır uygulamalarını profesyonel olarak yapmış olduğumuz ekonomik sınır belirleyici olan bu panel çitler siz değerli müşterilerimizin huzuruna çıkmış bulunmaktadır.

Engelleyici Dış Görünümü

Çoğu binanın, apartmanlar ve sitelerin tercih etmiş olduğu panel çitler mükemmel bir engelleyici dış görünüme sahiptir. Bu engelleyici dış görünüm, dışarıdan gelecek olan tehlikeler için, içeriden dışarıya çıkma ihtimali olan küçük çocuklar ve bakıma muhtaç olanlar için önem arz etmektedir.

Aynı zaman da mantık ve hareketsel olarak profesyonel düşünemeyen bireyler için oldukça kullanışlıdır. İstenildiği kadar ya da projeye göre basit giriş çıkış kapıları ve otomatik kapı sistemleri ile beraber kurulan bu panel çit sistemleri giriş çıkışlarda ve içeriden dışarı çıkması istenmeyen küçük çocuklar için oldukça engelleyicidir.

Bu ve bunun gibi durumlardan dolayı müşterilerimiz yoğun bir şekilde panel çit sistemini uygulamasının yapılması konusunda bizlere taleple gelmektedir. Peki daha detaylandırmak istersek engelleyici dış görünüme sahip olan panel çitler sizlere ne gibi avantajlar sağlar?

Sitelerde apartmanlarda ya da bahçeli müstakil evlerde küçük yaşlardaki çocukların kolay kolay dışarı çıkmasının önüne geçen bir yapıya sahiptir. Uygulanma teknikleri, renk skalası ve yapısı nedeniyle görüntü olarak sizlere ve çevrenize güzel bir dekoratif hava katmaktadır.
Uygun fiyatlı olması sebebiyle çok fazla maliyet harcamak zorunda kalmadan rahatlıkla uygulanabilir yapıya sahiptir.

Yukarıda yazmış olduğunuz maddelerden dolayı sizler de panel çit sistemlerimizden uygulatmak isterseniz bize rahatlıkla ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Peki panel çitler nerelerde kullanılır? Dilerseniz gelin bu konuyu da hızlı bir şekilde ele alarak içeriğimizi devam ettirelim.

Panel Çit Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Panel çitler aslında güvenlik, dekoratiflik ve kullanılabilirlik açısından tercih edilen sistemlerindendir. Panel çitler genel olarak müstakil ve yan yana bulunan evlerin sınırlarını belirlemede orta seviyenin iki gömlek üstünde güvenlik sağlamada oldukça profesyonel çözümler sunmaktadır.

Yaşam alanlarının çevresine dekoratif bir hava katmak isteyen müşterilerimiz için tercih edilebilir bir çift sistemidir. Peki bu çit sistemleri tercih edildikten sonra uygulama esnasında hangi aşamaları ele alır?

Panel Çit Montajı

Uzun yılların personellerimize ve şirketimize katmış olduğu tecrübeden dolayı panel çit montajı tamamen tarafımızca kolay ve hızlı uygulanabilir. Üretimini, montajını ve müşteriye kullanılabilir bir şekilde teslim edilecek panel çit sistemlerimizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Panel çit sisteminin montajı genel olarak toprağa gömme ya da alt kısmına ince bir beton tabaka dökülmek suretiyle uygulanır. Giriş çıkışlar için klasik ve otomatik kapı sistemleri de bulunmaktadır.

Firmamız tarafından tercih edeceğiniz bu ürünler montajları yapılarak hem şık bir görünüm elde edilir hem de uzun yıllar kullanılabilir hale tarafımızca getirilir.

Panel Çit Fiyatları

Panel çit fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıda ki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş sağlayacaktır.