Header

Paneller başta çit yapımı olmak üzere çeşitli projelerde kullanılan ürünledir. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan panel modelleri çeşitli boyutlarda üretilebilir. Paneller galvaniz başta olmak üzere çeşitli malzemelerden imal edilebilir. Tellerin çeşitli şekillerde bir araya getirilmesi ile elde edilen panellerin montajı son derece kolaydır. Kullanıma hazır bir tasarıma sahip olan paneller kişilerin kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmelerini sağlar. Panel çitler aynı zamanda son derece şık bir görünüme de sahiptir. Bu ürünün yapımı sırasında metal tellerle çeşitli desenler oluşturulabilir.

Panellerin Özellikleri Nelerdir?

Paneller çeşitli boyut alternatiflerine sahiptir. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak farklı genişlik ve uzunluklarda üretilebilirler. Paneller ayrıca malzeme ve şekil açısından da farklı seçeneklere sahiptir. Klasik olarak galvanizden üretilen çit panellerinde farklı metaller de tercih edilebilir. Ayrıca panellere PVC kaplama ve boyama gibi çeşitli işlemler de uygulanabilir. Bu uygulamalar ile ürünün dayanıklılığı arttırılırken dekoratif açıdan çok daha şık görünmesi de sağlanabilir. Paneller aynı zamanda son derece pratik bir tasarıma sahiptir. Bu ürünler kullanıma hazır haldedir. Metal klipsler veya vidalar ile metal ve beton gibi çeşitli materyallere tutturulabilirler. Bu özellikleri sayesinde panellerin her türlü zemin koşulunda kullanılabilmeleri mümkündür.

Panellerin Fiyatları Nasıldır?

Paneller model açısından çok sayıda seçeneğe sahiptir. Bu ürünün galvaniz, sac ve sıkıştırılmış metal gibi farklı malzemelerden elde edilen versiyonlarını bulabilmek mümkündür. Paneller ayrıca ölçü açısından da çeşitli seçeneklere sahiptir. Bu çeşitlilik panel fiyatlarının da çeşitlenmesine sebep olur. Panel yapımında kullanılan ölçüler ve teknikler ürünün maliyetini dolayısıyla da fiyatını arttırabilir. Ancak bu unsurlar ürünün işlevselliğine ve dayanıklılığına da etki edebilir. Bu nedenle panel çeşitleri arasında bir tercihte bulunurken fiyat yerine ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız çok daha faydalı olabilir. Ucuz olduğu için bir ürünü tercih etmek sonrasında değişim ve tamir gibi işlemlere daha yüksek ücretler ödemenize sebep olabilir. Asçit ailesi olarak sizler için uygun fiyatlı ve kaliteli panel çeşitleri üretiyoruz. Çeşitli projelerde kullanabileceğiniz panel modellerini sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed