Header

İstanbul Arnavutköy civarında aktif bir şekilde hizmet veren ASÇİT, çit sistemleri firmaları arasında öncü konumda bulunuyor. Firmanın bu alanda yapmış olduğu çalışmalar çit teknolojilerine de ön ayak niteliği taşıyor. Uzun yıllardan beri hizmet hayatına devam eden firma, bu bağlamda kendine has çalışma etiği ile hizmet sunuyor.

Panel çit ce daha pek çok model alanında hizmet sunan firmanın Türkiye’nin farklı yerlerine de verdiği hizmetler mevcuttur. Ascit.com.tr adresinden de ulaşılabilen firmanın çit alanında uyguladığı yöntemler de bu sayede daha net anlaşılabilir.

Çit Sistemleri Firması

ASÇİT, Arnavutköy de başta olmak üzere İstanbul’un pek çok bölgesinde hizmet veren bir firmadır. Yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmayan firmanın pek çok çalışmasına farklı illerde de denk gelinebilir. Çit firmaları arasında ön plana çıkan ASÇİT, tel örgü sistemleri konusunda da yenilikçi fikirler sunuyor.

Firmanın yapmış olduğu tüm hizmetler de Ascit.com.tr adresinde yer alıyor. Aynı zamanda firma tarafından verilen pek çok hizmetin de detayına yine aynı web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Çit Modelleri ve Fiyatları

Bahçe çit sistemleri başta olmak üzere firma tarafından hemen hemen her alan için gerekli çit hizmetleri sunulmaktadır. Buna göre firmanın çit modelleri de çok fazla çeşide sahip olup bu alanda öncü niteliği de taşımaktadır. Her daim uygun fiyat garantisi sunan firma, çit modelleri ve fiyatları konusunda da müşterilerini memnun etmektedir.

1-Çit Modelleri

Çit modelleri hakkında bilinmesi gereken detayların başında dekoratif ve portatif özelliklere sahip olan çit modelleri gelmektedir. Buna göre özellikle ev ve bahçe gibi alanlarda görselliği ile de ön plana çıkan dekoratif çitler tercih edilir. Aynı zamanda geçici süre sınır belirlemek ve güvenlik sağlamak için de bazı alanlarda portatif çitler kullanılır.

Yüksek koruma sağlayan çit sistemleri de firma tarafından sunulan bir diğer modeldir. Bu sistemler genellikle yüksek koruma alanı gerektiren askeri ve güvenlik bölgelerinde kullanılır.

2-Çit Fiyatları

Tel çit işçilik fiyatları konusunda da en net fiyat bilgisine ulaşmak için Ascit.com.tr adresine göz atılabilir. Firma, çit modelleri ve fiyatları konusunda fiyat – performans etkisi ile de tercih edilen bir firmadır.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed