Header

Çit Sistemleri Yapan Firmalar

Çit sistemleri, korunma ve güvenlik ihtiyacının doğurduğu ve uzun yıllardır kullanılan yöntemlerden biridir. Bu alanda gerek dünyada gerekse de Türkiye’de hizmet sunan pek çok firma yer almaktadır. ASÇİT de tel çit sistemleri başta olmak üzere çok çeşitli çit modelleri ile hizmet hayatına devam eden bir firmadır.

İstanbul’da hizmet hayatına başlayan firma, kısa sürede büyüyerek günümüzdeki lider konumdaki yerini almayı başarmıştır. 1992 yılından itibaren aktif olarak hizmet veren firmanın bu alanda yapmış olduğu pek çok özel çalışma mevcuttur.

Çit Sistemleri Firması

ASÇİT, Panel çit alanında olmak üzere çit modelleri konusunda öncü konumda bulunan bir firma olma özelliğini taşıyor. Çit yapan firmalar arasında lider konumda olan firmanın bu konuya özel bir takım çalışmaları bulunuyor. Firma, her zaman bu alanda son teknoloji ekipmanlar ve birinci sınıf kalitedeki malzemeler ile çalışmayı tercih ediyor. Bu da firmanın diğer tüm rakiplerinden kısa sürede sıyrılmasının sağlıyor.

Çit Modelleri ve Fiyatları

ASÇİT tarafından üretilen çit modelleri de her zaman ürün çeşitliliği bakımından dikkat çekmiştir. Çit modelleri alanında yapılan özel talepler ister istemez özel üretimleri ve yeni çit modellerini de doğurmuştur. Bu bağlamda firma tarafından oluşturulan ürün kataloğu içerisinde çok fazla çit modeli uygun fiyat politikası ile yer almaktadır.

Çit Modelleri

Çit sistemleri alanında üretilen modellerin başını ev ya da bahçe gibi özel mülklerde tercih edilen dekoratif modeller çekmektedir. Bu tip çit modelleri en fazla tercih edilen ve geliştirilen çit modelleri arasında yer almaktadır.

Dekoratif çit modellerinin yanı sıra yüksek güvenlik ihtiyacı bulunan alanlar için de çit modelleri üretilmektedir. Aynı zamanda konser, festival ya da fuar gibi etkinlikler için de portatif çit modelleri bulunmaktadır.

Çit Fiyatları

Tel çit işçilik fiyatları açısından da değerlendirilen net fiyat bilgisine Ascit.com.tr adresinden ulaşılabilir. Firma, kaliteli ürünleri ürünleri her zaman uygun fiyatlara satması ile dikkat çekmiş bir firma olma özelliğini taşımaktadır. Çit modellerinin piyasanın altındaki fiyatlara satın alınmasını garanti eden firma, müşterilerine özel fırsatlar da sunmaktadır.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed