Header

Tel Çit Yapan Firmalar

1992 yılında kurulan Asçit Mühendislik  başarılı geçmişiyle İstanbul’un önde gelen Tel Örgü firmaları arasında yer almakta ve Tel Örgü sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. İstanbul‘da çit yapan firmalar arasında liderliğini koruyan şirketimiz, tel çit sistemleri konusunda tercih edebileceğiniz en iyi çit firmasıdır.

Tel çit yapan firmalar

Asçit Tel markasıyla tanınan firmamız Çevre Güvenlik Çit Sistemleri, Kapı Otomasyonu, Giriş – Çıkış Kontrol Sistemleri, Örgü Tel Çit , Kaynaklı Tel Çit , Panel Çit, Double Panel Çit , Asdekor, Jiletli Tel Çit, Dikenli Tel Çit , Ferforje Uygulamaları, Filtre Telleri, Puntolu Teller, Çit Direkleri, Şantiye Çitleri, Gabion, Köpek Koruganları, Portatif Çitler, Kapı Motorları, Kapılar, Çit Kapıları, Kollu Bariyerler, Aksesuarlar, Klempler, Rüzgar Kesiciler, Genişletilmiş Metaller, Fidan Koruma, Taş ve Beton Elemanları alanlarında İstanbul Başakşehir’de üretim, pazarlama ve uygulama hizmeti vermektedir.

Havaalanları, limanlar, barajlar ve sulama tesisleri, otoyollar, hidroelektrik santralleri, endüstriyel tesisler, askeri bölgeler, tatil köyleri, villalar, fabrikalar ve tüm inşaat projelerinde çevre güvenliği ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında çözüm üretmeye devam etmektedir.

ASÇİT MÜHENDİSLİK olarak ;

Koşulsuz müşteri memnuniyetine inanıyoruz.

Kendi personelimiz ile hizmet veriyoruz ve rekabeti dürüstçe yapıyoruz.

”Yaptıklarımız; yapacaklarımızın referansıdır” diyoruz.

Güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

Kalitemizi belgelendiriyoruz.

Kısaca ;

“Çitte Kalite Ve Güven” diyoruz.

Tel Çit Fiyatları

Tel çit fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıda ki formu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş sağlayacaktır.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed