Header

Double Panel Çit

Double Panel Çit Özellikleri

Panel Yüksekliği (H)83-103-123-153-183-203
Panel Uzunluğu (L)200cm – 250cm
Tel Kalınlığı6x5x6 – 8x6x8
Göz Aralığı5×20 cm
KaplamaGalvaniz – Polyester Boya Kaplı
RenkStandart Yeşil ve İstenilen Raal Kodu
BağlantıÇelik kelepçe – Metal Klips
Profil Direk60x60x2mm
Boru Direk60x2mm

 

Double Panel Çit Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Double çit modellerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Bu ürünün kendi evinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bahçenizin sınırlarını belirlemek veya merdiven, kaldırım gibi alanların etrafını belirginleştirmek için bu üründen faydalanabilirsiniz. Double panel çit sistemleri aynı zamanda güvenliğin bir öncelik olduğu iş yerlerinde de kullanılabilir. Okullar, çocukların vakit geçirdiği kreşler ve oyun parkları gibi alanlarda küçüklerin dışarı çıkmasını engellemek için bu sistemden yararlanabilirsiniz. Double panel sistem girişin kısıtlanmak istendiği alanlarda da rahatlıkla tercihe edilebilir. Özel mülklerin alanlarının manzarayı bozmayacak şekilde belirlenmesi için bu dayanıklı çit modelinden yararlanılabilir.

Double Panel Çit Modellerinin Montajı Nasıl Yapılır?

Double panel çit sistemlerinin kurulumu oldukça kolay bir işlemdir. Birbirinden ayrı parçalardan oluşan bu sistem metal klips ve kelepçelerle birleştirilerek istenen alan uygulanabilir. Ürün çok yönlü tasarımı sayesinde farklı zemineler kolaylıkla uyum sağlar. Beton ve toprak gibi farklı zeminler üzerine bu sistemi kurabilirsiniz. Double panel çit sisteminin montajının uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu sistemin gerektiği gibi güvenliği sağlayabilmesi için montajının doğru yapılması oldukça önemlidir. Ayrıca ürünün yanlış şekilde birleştirilmesi çitin yapısına da zarar verebilir.

Bu gibi olumsuzlukların önlenmesi için Asçit, double panel çit sistemleri için montaj hizmeti de sunar. Çit panelleri istenen zemin üzerine kolaylıkla yerleştirilir. Sağlam metal direkler, kelepçe ve klipslerle birleştirilerek istenen alanın tamamen kaplanmasını sağlar. Double panel çit sistemlerinin yerinde çıkarılması da oldukça kolaydır. Bu ürün istendiğinde kolaylıkla sökülebilir, taşınıp farklı bir yere monte edilebilir. Böylelikle değişen şartlara bağlı olarak kişiler double panel çiti istedikleri yere taşıyabilir. Double panel çit modelleri ve diğer çit seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Asçit web adresimizi ziyaret edebilir, bizlere iletişim bilgilerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Paylaş