Header

Çerçeveli Pano Çit Sistemleri

İstanbul çerçeveli pano çitler en fazla askeri alanlarda, sanayi bölgelerinde ve spor sahalarında kullanılırlar. Dayanıklı olmaları ve kullanıldığı alanlarda güvenli bir alan oluşturmaları sayesinde tercih edilirler. Bunun içinde çerçeveli çitlere ihtiyaç duyulduğunda kişiler bu işi kaliteli yapan firmanın arayışına girerler.

Bizler bu alanda uzun yıllardır çalışan firma olarak İstanbul çerçeveli pano çit üretiyoruz. Bizleri tercih edenler çerçeveli pano çitlerine istedikleri rengi seçebiliyorlar. Ayrıca istedikleri ölçülerde ve özelliklerde sipariş verebiliyorlar.

istanbul-cerceveli-pano-cit

 

Çerçeveli Pano Çit Üretimi

Çerçeveli pano çitlerimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretiyoruz. Müşterilerimiz kare veya dikdörtgen çerçeve istediklerinde istedikleri gibi imal ediyoruz. Ürünlerimizin montajını ise kaynak ya da vida yardımıyla gerçekleştiriyoruz. Vidayla yaptığımız montaj işlemleri sayesinde çitler kullanıldığı alandan sökülüp başka yere taşınıp kullanılabiliyor.

Çerçeveli Pano Çitlerde Bulunan Özellikler

Okul, askeri alan veya sitelerde kullanıma uygun olan çerçeveli pano çitlerimiz genellikle 1-2 metre yüksekliğinde olan ürünlerdir. Daha farklı uzunluklarda da üretimimiz vardır. Çitlerimizin genişlikleri ise 2-3 metre arasındadır. Ürünlerimizde uyguladığımız göz aralıkları 5×20 ile 5×15 cm’dir. İstanbul çerçeveli pano çit kir tutmama özelliğine sahiptir.

Bu sebeple temizlik için zaman ayrılmasına gerek olmaz. Dayanıklı olması çitlerin yağışlara karşı dirençli olmasını sağlar. Böylelikle de monte edildiği alanlarda yıllarca kullanılabilir. Koruma yanı sıra farklı renklere boyanabildiği için estetik özellikleri de vardır.

Çerçeveli Pano Çitlerin Kullanıldığı Yerler

Çerçeveli pano çitler en fazla tercih edilen çitlerdendir. Bu sebeple de kullanıldığı yerler oldukça fazladır.

Kare veya dikdörtgen olarak ürettiğimiz çerçeveli pano çitlerin kullanıldığı yerler şunlardır;

  • En yaygın kullanıldıkları yer askeri bölgelerdir.
  • Üretim yapılan fabrika ve sanayi bölgelerinde de bu çitler kullanılır.
  • Voleybol, basketbol, tenis ve futbol sahalarında kullanımı tercih edilir.
  • Siteler ve kamu kurumlarına ait alanlarda da çerçeveli pano çitlerimiz kullanılabilir.
  • Bunlar dışındaki kullanım alanları ise hobi bahçeleri, okullar, özel araziler, maden bölgeleridir.

Galvanizli veya galvanizsiz olarak ürettiğimiz çerçeveli pano çitler ayrıca kişilerin kendilerine ait ev veya arazilerin sınırlarının belirlenmesinde kullanılır.

Çerçeveli Pano Çitlerdeki Fiyatlar

Kare ya da dikdörtgen şekilde üretilen çerçeveli pano çitler tercih edilen şekillerine göre fiyatlandırılırlar. Ayrıca çerçeveli olan pano çitlerin kullanılacağı alan için ihtiyaç duyulan ölçüleri de fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Bunun dışında çitlerin üretimi için tercih edilen malzemelerin galvaniz, çelik hasır veya demir olması da fiyatlarda değişiklik olmasını sağlar.

Galvanizlenerek üretilen çerçeveli pano çitlerin boyanması istenildiğinde boyalı olma durumu da fiyatın artmasına sebep olabilir. Bu sebeple çerçeveli pano çite ihtiyaç duyan kişilerin fiyat için öncelikli olarak nasıl bir çit istediklerine karar vermeleri sonrasında da bizimle görüşerek fiyat teklifi almaları gerekir.

İstanbul Çerçeveli Pano Çit Fiyatları

İstanbul çerçeveli pano çit fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed