Telefon: (0212) 549 80 90
Fax: 0212 549 80 95
Bizi Takip Edin:

Çerçeveli Pano Çit

Çerçeveli Pano Çit

Çerçeveli Pano Çit

Çerçeveli Pano Çit Ürün Resimleri

Çerçeveli Pano Çit Özellikleri

Panel Yüksekliği (H) 100-150cm – 200cm
Panel Uzunluğu (L) 200cm – 250cm
Tel Kalınlığı 4,00mm – 4,30mm – 4,50mm – 5,00mm
Göz Aralığı 5x15cm – 5x20cm
Kaplama Ham Siyah – Galvaniz Kaplı – Polyester Boyalı
Renk İstenilen Raal kodu
Bağlantı Kaynaklı
Profil Direk 50x50x1,5mm – 60x60x2mm – I Profil
Boru Direk 60x2mm

Çerçeveli Pano Çit

Çerçeveli pano çit ürünleri genellikle fabrika etraflarında, askeri alanlarda ve sanayi bölgelerinde kullanılmaktadır. Seçmiş olduğunuz özellikteki telin çevresine köşebent kaynatılarak imal edilen pano çit teli, kaynaklı veya vida-somun olarak iki şekilde montajı yapılmaktadır. Çerçeveli pano çit fiyatları hakkında bilgi almak için çit fiyatları sayfamızı ziyaret ediniz.

Çerçeveli Pano Çit Nedir?

Çerçeveli pano çit nedir ; Çerçeveli pano çit askeri alanlarda, fabrika çevrelerinde,sanayi bölgelerinde ve okul alanlarında vb.alanlarda kullanılır. Tüketicinin isteği üzerine seçilen telin çevresine köşebent kaynatılarak imal edilir. Kaynaklı veya somunlu montajları çerçeveli panoların  yapılmaktadır. İstenilen alanların ölçülerine göre üretimleri yapılır.

Panel Çit

Panel çitler genellikle kare ve dikdörtgen şeklinde yapılmaktadır. Müşterinin talepleri doğrultusunda birbirinden farklı şekil ve ebatlarda üretebilme durumu olmaktadır. Panel çit vidalı ve kaynaklı monte edilir istenildiği zaman kolayca taşınabilir. Panel çit kullanımının amacı kişilerin kendi sınırlarını ve bölgelerini çizmek belirlemek ve o alanı korumak güvenliği için kullanılır. Panel çitler tüketicinin isteği üzerine belli bir ölçüde ve estetik özelliği vardır. Panel çitler uzun yıllar kullanıma uygundur. İstediğiniz alanın güvenliğini ve sınırını belirler.

Kare Panel Çit 

Güvenliği sağlamak sınırı belirlemek ve estetik durması bakımından tercih edilir. Köşebent çerçeve yada çerçevesiz olarak kullanılır. Müşterinin istediği ebatlara göre üretilebilinir. Yüksekliği eni genişliği kullanılacak alanın ölçülerine göre değişir. Panel çit istenilen bölgede istenilen renge boyanarak kullanılabilir. Kare panel çitler iklim koşullarından etkilenmez malzemeden yapılır. Soğuk ve sıcaktan etkilenmedikleri gibi aynı zaman da kare panel ismi verilen çitler genişleme veya yayılma kesinlikle yapmazlar.

Kullanıma Uygun Pano Çitler

Pano çitler genellikle spor sahalarında, mesire alanlarında yada açık aktivite ve etkinlik yerlerinde dış veya iç hat sınırı çizmek için yapılan çitlerdir. Bu çitler çoğu zaman koruma amacı içinde kullanılabilmekte olup uygun fiyata profesyonel görünüme sahip olmalarıyla tanınırlar.

Çerçeveli Pano Çitler Nasıl Yapılır

Güvenlik amaçlı yapılan pano çitler belli alanları korumak ve sınır çizmek için yapılır. Çevre düzenlemelerinden sonra zemin ve duvar üzerine belli aralıklarla hazırlanan çift hasırlı ve örgü teller  panolar monte edilerek yapılmaktadır. Dayanıklı malzemeden yapılan iklim şartlarından etkilenmeyen güvenlik amacıyla yapılan çerçeveli pano çitlerin montajı kullanılacak alana uygulanır. Çerçeveli pano çitler duvar üstü uygulaması olarakta kullanılır. Bulunduğu ortamdan sökülüp başka bir alanda da kullanılabilinir.

Çerçeveli Pano Çit Özellikleri

Çerçeveli pano çitlerin yüksekliği 1 ile 2 metre arasında değişiklik gösterebilir. Genişliği ise 2 ile 2.5 metre aralığındadır. tabi bunlar standart ölçüleridir. Genellikle çerçeveli panolarda kullanılan tel kalınlıkları 4 ile 5 mm arasında olmaktadır. Askeri alanlarda kullanımına uygun olan aralık ise genellikle 5*15 ve 5*20 cm aralığındadır. Çerçeveli pano çitlerin malzemesi demir,granit ve hasır dır.  Çerçeveli pano çit ve çit sistemleri tam olarak son kullanıcının  talepleri doğrultusuna göre bu malzemelerin kullanılarak üretilmesi ile ortaya çıkmaktadır. Çerçeveli pano çitlerin bakımı ve temizliği oldukça kolaydır. Zevkinize uygun istediğiniz renge boyayarak kullanabilirsiniz. Malzemesi galvaniz olan çerçeveli pano çitler boya gerektirmeden kullanılabilinir. Galvaniz çerçeveli çitler güneşe maruz kaldığında yada yağmur ve kar durumunda yapısında bir değişiklik olmaz.

Çerçeveli Pano Çit Kullanım Alanları 

Çerçeveli pano çitler daha çok sınırı belirlemek için;

 • Çerçeveli pano çitler fabrika bölgelerinde kullanılır.
 • Çerçeveli pano çitler askeri bölgelerde kullanılır.
 • Çerçeveli pano çitler sanayi bölgelerinde kullanılır.
 • Çerçeveli pano çitler maden arama bölgelerinde kullanılır.
 • Çerçeveli pano çitler basketbol sahalarında kullanılır.
 • Çerçeveli pano çitler tenis kortlarında kullanılır.
 • Çerçeveli pano çitler kamu kurumlarında kullanılır.
 • Çerçeveli pano çitler sitelerde sınırı belirlemek için kullanılır.
 • Futbol halı sahalarında da çerçeveli pano çitler kullanılır.
 • Voleybol sahalarında kullanılır.
 • Özel arazilerde çerçeveli pano çit kullanılır.
 • Özel güvenlik bölgelerinde
 • Hobi bahçelerinde kullanılır.
 • Çerçeveli pano çitler okullarda kullanılır.

Çerçeveli Pano Çit Fiyatları

Güvenlik ve belli bölgeyi belirlemek ve o bölgenin güvenliğini sağlamak için yapılan çerçeveli pano çitler müşterinin isteği üzerine kare, dikdörtgen şeklinde olup olmamasına göre çelik hasır, galvaniz gibi malzemeden yapılmasına göre o alanın büyüklüğüne yüksekliğine göre fiyat belirlenir.Yani çerçeveli pano çit yapımında bu gibi özellikler önemlidir. Bu özelliklere göre fiyat belirlenir. Müşterinin tercihi fiyatı belirlemede etkilidir. Galvanizden yapılan çerçeveli pano çitler boyanmadan kullanılabildiği gibi boyalı olarak yani kişinin zevkine göre boyanarak kullanılır. Sitelerde sınırı belirlemek için yada devlet ve kamu kurumlarında kullanılan çerçeveli pano çitler estetik özelliğinden dolayı kişiler tercih eder.

Çerçeveli Pano Çit fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
 

Adres

Merkez: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi, C4 Blok No: 233 - Başakşehir / İstanbul

İrtibat Bilgileri

0212 549 80 90
0532 285 18 17
0532 541 84 71

[email protected]

Bizi Takip Edin
© Copyright 2013 ASÇİT TEL ÇİT SİSTEMLERİ | All rights reserved.