Header

Çerçeveli pano çit açık alanlarda güvenilir sınırlar oluşturmak için kullanılabilir. Bu ürün dayanıklı galvaniz malzemeden imal edilir. Köşebent çerçeveli veya çerçevesiz olarak tasarlanabilen bu ürün aynı zamanda don derece estetik bir görüme sahiptir. Bu özelliği sayesinde evlerin ve binaların dışında estetik görünen sınırlar oluşturabilmenizi sağlar. Çerçeveli pano çitler ile alana giriş çıkışlar kontrol altına alınabilir. Ürünün aynı zamanda mahremiyet sağlama fonksiyonu da bulunur. Çerçeveli pano çit ile çevrelenen alanın dışarıdan görünmesi mümkün olmaz. Böylelikle açık alanlarda betonarme bir görüntü oluşturmadan mahremiyet elde etmek de mümkün olur. Çerçeveli Pano Çit ürün ve özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Çerçeveli Pano Çitin Kullanım Alanları Nelerdir?

Çerçeveli pano çitin kullanım alanları son derece geniştir. Bu ürün tipi evlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Bahçenizin sınırlarını belirlemek ve kendi alnınızı komşularınızdan ayırmak için bu şık ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünle çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan da oluşturabilirsiniz. Bahçenizin içinde hobilerinize özel alanlar yaratmak için de bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Çerçeveli pano çit ayrıca havuz ve spor alanı gibi yerlerde de rahatlıkla tercih edilebilir. Ürün bu gibi alanlarda sınırlar oluşturmanın yanı sıra bir miktar mahremiyet de sağlayacaktır. B Çerçeveli pano çit modellerini toplu kullanım alanlarında kullanmak da mümkündür. Okullarda ve parklarda da bu ürünü tercih etmek mümkündür.

Çerçeveli Pano Çit Fiyatları Nasıldır?

Çerçeveli pano çit modelleri fiyat konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu ürünün farklı boyutlarda üretilmesi mümkündür. Ayrıca ürünün inşa edileceği alan ve boyutuna bağlı olarak kullanılması gereken profillerin malzemesi ve kalınlığı gibi unsurlar da farklılık gösterebilir. Bu nedenle fiyatta değişiklikler görülebilir. Ürünün dış kısmında kullanılan renklendirme yöntemleri de fiyatın değişmesine neden olabilir. Ancak bu gibi uygulamalar aynı zamanda ürünün dayanıklılığını da arttırdığı için bir tercihte bulunurken fiyat yerine işlevselliği ön planda tutmak sonuçlardan daha memnun kalmanızı sağlayacaktır. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli çerçeveli pano çit modellerini tasarlıyoruz. Sitemizden ihtiyaç duyduğunuz ölçülerdeki çerçeveli pano çiti kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed