Header

Çerçeveli Pano Çit

Çerçeveli Pano Çit Özellikleri

Panel Yüksekliği (H) 100-150cm – 200cm
Panel Uzunluğu (L) 200cm – 250cm
Tel Kalınlığı 4,00mm – 4,30mm – 4,50mm – 5,00mm
Göz Aralığı 5x15cm – 5x20cm
Kaplama Ham Siyah – Galvaniz Kaplı – Polyester Boyalı
Renk İstenilen Raal kodu
Bağlantı Kaynaklı
Profil Direk 50x50x1,5mm – 60x60x2mm – I Profil
Boru Direk 60x2mm

Çerçeveli Pano Çitin Özellikleri Nelerdir?

Çerçeveli pano çit son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu ürün çeşidi sağlam galvaniz malzemeden imal edilmektedir. Galvaniz güçlü bir metal alaşımdır ve darbelere karşı son derece dirençlidir. Bu sayede çerçeveli pano çit darbeler karşısında ilk günkü duruşunu korumayı başarır. Bu ürünün dış kış kısmı ise polyester kaplama işlemi ile renklendirilebilmektedir. Bu işlem sayesinde çerçeveli pano çit hava korozyona karşı da direnç kazanır. Yağmur ve güneş gibi hava olaylarından minimum seviyede etkilenir. Çerçeveli pano çit özel ölçü alternatiflerine sahiptir. İhtiyaçlarınıza uygun olarak bu ürün farklı boyut ve yüksekliklerde imal edilebilir.

Çerçeveli Pano Çitin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Çerçeveli pano çit kullanıcılarına avantaj sağlayacak pek çok özelliğe sahiptir. Ürünün pratik özelliklerinin başında minimum bakım ihtiyacına sahip olması gelir. Son derece sağlam bir yapıya sahip olan çerçeveli pano çit, yıpranmaya dirençli yapısıyla tamir ve boyama gibi işlemlere çok daha az ihtiyaç duyar. Bu sayede yoğun bir yaşam temposuna sahip olan kişilere kolaylık sağlar. Bu ürünün bir diğer avantajlı özelliği ise montajının oldukça kolay olmasıdır. Çerçeveli pano çit çeşitli zeminler üzerine inşa edilebilir. Ayrıca bu ürünü duvar üzerine de kurabilirsiniz. Çerçeveli pano çitlerin istendiği takdirde sökülüp başka bir yere taşınması da mümkündür. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli çerçeveli pano çit modellerini üretiyoruz. Sitemizden en dayanıklı pano çit çeşitleri kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Çerçeveli Pano Çit Fiyatları

Çerçeveli Pano Çit fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

Çerçeveli pano çit açık alanlarda güvenilir sınırlar oluşturmak için kullanılabilir. Bu ürün dayanıklı galvaniz malzemeden imal edilir. Köşebent çerçeveli veya çerçevesiz olarak tasarlanabilen bu ürün aynı zamanda don derece estetik bir görüme sahiptir. Bu özelliği sayesinde evlerin ve binaların dışında estetik görünen sınırlar oluşturabilmenizi sağlar. Çerçeveli pano çitler ile alana giriş çıkışlar kontrol altına alınabilir. Ürünün aynı zamanda mahremiyet sağlama fonksiyonu da bulunur. Çerçeveli pano çit ile çevrelenen alanın dışarıdan görünmesi mümkün olmaz. Böylelikle açık alanlarda betonarme bir görüntü oluşturmadan mahremiyet elde etmek de mümkün olur. Çerçeveli Pano Çit ürün ve özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Çerçeveli Pano Çitin Kullanım Alanları Nelerdir?

Çerçeveli pano çitin kullanım alanları son derece geniştir. Bu ürün tipi evlerde rahatlıkla tercih edilebilir. Bahçenizin sınırlarını belirlemek ve kendi alnınızı komşularınızdan ayırmak için bu şık ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünle çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan da oluşturabilirsiniz. Bahçenizin içinde hobilerinize özel alanlar yaratmak için de bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Çerçeveli pano çit ayrıca havuz ve spor alanı gibi yerlerde de rahatlıkla tercih edilebilir. Ürün bu gibi alanlarda sınırlar oluşturmanın yanı sıra bir miktar mahremiyet de sağlayacaktır. B Çerçeveli pano çit modellerini toplu kullanım alanlarında kullanmak da mümkündür. Okullarda ve parklarda da bu ürünü tercih etmek mümkündür.

Çerçeveli Pano Çit Fiyatları Nasıldır?

Çerçeveli pano çit modelleri fiyat konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu ürünün farklı boyutlarda üretilmesi mümkündür. Ayrıca ürünün inşa edileceği alan ve boyutuna bağlı olarak kullanılması gereken profillerin malzemesi ve kalınlığı gibi unsurlar da farklılık gösterebilir. Bu nedenle fiyatta değişiklikler görülebilir. Ürünün dış kısmında kullanılan renklendirme yöntemleri de fiyatın değişmesine neden olabilir. Ancak bu gibi uygulamalar aynı zamanda ürünün dayanıklılığını da arttırdığı için bir tercihte bulunurken fiyat yerine işlevselliği ön planda tutmak sonuçlardan daha memnun kalmanızı sağlayacaktır. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli çerçeveli pano çit modellerini tasarlıyoruz. Sitemizden ihtiyaç duyduğunuz ölçülerdeki çerçeveli pano çiti kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Müşterilerimiz