Header

Güvenlik Çit Sistemleri İstanbul

Güvenlik çiti piyasada yaygın olarak kullanılan ve en fazla ihtiyaç duyulan çit türlerinden birisidir. Firmamız İstanbul güvenlik çiti  tel üretimi yaparak yüksek korunmaya ihtiyacı alanların korunmasını sağlıyor. Farklı boyutlarda olan güvenlik çitlerinin üretilmesini sağlıyoruz. Panel çit fiyatları hakkında bilgi almak için Panel Çit Fiyatları  sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Böylelikle müşterilerimizin güvenliğini sağlamaları gereken her yerde güvenlik çitlerimizi kullanabilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca ürettiğimiz çitlerin kurulumu konusunda da müşterilerimize destek veriyoruz.

istanbul-guvenlik-citi

 

 

Güvenlik Çitlerimizin Kullanıldığı Alanlar

Çit üretimi yapan firma güvenlik ihtiyacının sağlanması için hizmet veriyoruz.

Üretimini yaptığımız güvenlik çitlerinin kullanım alanları arasında şuralar yer alıyor;

 • Askeri alanlar
 • Fabrika alanları
 • Sınır bölgelerinde
 • Depolarda
 • Konsolosluk çevreleri
 • Spor kompleksleri
 • Doğal gaz dağıtımı alanları
 • Madenler
 • Rafineriler
 • Otoban çevreleri
 • Hızlı tren alanları
 • Havaalanları

Bu alanlarda kullanılan güvenlik çitlerimiz askeri sahalarda kullanıldıklarında atılan kurşunların sekmesini sağlarlar. Bu sayede askeri alana verilecek zararın önüne geçilir.

Ürettiğimiz Güvenlik Çitlerinin Özellikleri

Güvenlik çiti tel dayanıklı olan çittir. Ayrıca askeri alanlarda kullanımlarında yapılan ateşlerin isabet etmesini önlüyorlar. Bunun dışında çitlerimizde belirlediğimiz göz aralıkları düşük olduğunu tırmanma yapılamıyor. Bu sayede de çitlerin kullanıldığı alanlarda kişilerin tırmanarak içeri girmesini engelliyor.

Ayrıca çitlerimiz kaliteli malzemelerin kullanımıyla üretilmiş ürünler oldukları için kesilemiyor ve bu sayede güvenlik tehlikesi oluşturmuyorlar. Bunlar dışında üretimini yaptığımız güvenlik çitleri çevre şartlarından etkilenmeden uzun yıllar kullanılabiliyor.

Ürünlerimiz üstün koruma sağlamalarının yanı sıra farklı tasarımlara ait ürünlerimiz dekoratif ürünler olmaları sebebiyle çevre dekorasyonuna da uyum sağlıyorlar.

Güvenlik Çitlerinin Yapımında Kullandığımız Kaplamalar

Güvenlik çitlerimizin üretim aşamasında galvanizle kaplamalarını sağlıyoruz. Bu sayede çitlerimiz yağışlara karşılık pas tutmadan dayanıklılık sağlıyorlar. Ayrıca bu çitlerimize galvaniz kaplamanın ardından polyester boya ile boyayarak ortaya görünüm açısında da dikkat çeken ve kaliteli ürünlerin çıkmasını sağlıyoruz. Bunun dışında ürünlerimizde galvaniz kaplama yerine talebe göre pvc kaplama da yapıyoruz.

Ürettiğimiz Güvenlik Çitlerinin Teknik Bilgileri

Askeri alanlarda, fabrikalarda, depolarda ve sınır bölgesi gibi alanlarda kullanmak için güvenlik çitine ihtiyaç duyan kişiler ürünlerimizin teknik bilgilerini merak ediyorlar. Ürünlerimizin teknik bilgileri şunlar oluyor; Çitlerimiz de bulunan göz aralıkları 10×50 mm ve 12×76 mm olurken çitlerin tel kalınlıkları ise 4 mm ve 6 mm oluyor.

Ürünlerimizde kullandığımız renkler yeşildir ancak farklı renk taleplerini de yerine getiriyoruz. Güvenlik çiti tellerimizin panel yükseklikleri 1000, 1500, 2000, 2400 ve 3000 mm, panel uzunlukları ise 2250, 2510 ve 2210 mm oluyor. Ürünlerimizin teknik bilgilerini daha ayrıntılı izlemek isterseniz firmamızla iletişime geçerek bilgi alıp siparişlerinizi verebilirsiniz.

İstanbul Güvenik Çiti Fiyatları

İstanbul güvenlik çiti fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır.
[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed