Header

Panel Çit Montajı Nasıl Yapılır?

Panel çit montajı, uzman ellere bırakıldığı zaman kolayca yapılabilen bir uygulamadır. ASCİT firması bünyesinde hizmet sunan uzman ekipler, panel çit sistemleri alanında tecrübeli ve uzun zamandır hizmet sunan kişilerdir. En çok tercih edilen çit modellerinden olan panel çitler, uzman kişilerin işçiliği sayesinde kısa sürede monte edilebilmektedir.

Panel çit ölçüleri alınarak yapılan montaj işinde arazinin fiziksel durumları da göz önüne alınır. Aynı zamanda tercih edilen panel çit modeli de montaj söz konusu olduğunda ön plana çıkan bir durumdur. Ascit.com.tr adresinde de yer alan ürün kataloğundan panel çit modeli tercihinde bulunulabilir.

Panel Çit Nedir?

Panel çit montajı konusunda bilgi almadan önce panel çitlerin genel özelliklerinin bilinmesi gerekmektedir. Panel çi olarak adlandırılan bu çit modelleri, en çok tercih edilen ve oldukça uygun fiyatlı olan çit modelleri arasında başı çekmektedir. Dayanıklı olması nedeniyle tercih sebebi olan bu çitler, üretim aşamasında özel bir dayanıklılık testinden geçmektedir. Bu da çitlerin uzun ömürlü olmasını sağlayan bir durumdur.

Müşteri talebine uygun bir şekilde monte edilen panel çitler, yine talebe uygun bir şekilde kolayca sökülebilir. Oldukça portatif olan bu çit sistemleri, gerektiğinde farklı bir alana da monte edilebilir.

Panel Çit Montajı Nasıl Yapılmaktadır?

Panel çit montajı, ASÇİT firması tarafından yetkilendirilmiş olan uzman ekip tarafından kısa sürede yapılabilir. Bu tip çit modellerinin monte edilmesi için mutlaka uzman bir ekipten yardım alınması gerekmektedir. Belli bir işçilik bilgisi gerektiren monte işlemi, ancak bilen kişiler tarafından yapılınca kullanıma uygun hale gelecektir.

Panel çitleri monte edilecek arazide ilk önce çukurlar açılır. Bu çukurlar çitin sabit kalması için kullanılan en önemli alanlardır. Daha sonra çitlerin yerleştirildiği bu çukurlara beton dökülerek sağlamlaştırma işlemi uygulanır.

Sabitleme konusunda önemli olan detaylardan biri de kullanılan kazıklardır. Panel çit modellerini sabit tutmaya yarayan bu kazıklar da arazinin fiziksel özelliklerine uygun bir biçimde seçilmelidir. ASÇİT firması tarafından sunulan monteleme işleminde uzman kişiler bu tür uygulamaları yapan kişilerdir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed