Header

Voleybol Sahaları için Tel Örgü

Çit kullanımında en çok önem verilen güvenlik tedbiridir. Sporcuların ve seyircilerin güvenli bir alanda bulunmaları adına çit önemli bir sınırlandırma aracıdır. Seyircilerin daha kontrollü girişleri ve güvenli olarak çıkışları tek bir noktadan yapılır. Kullanılan malzeme ile açık ya da kapalı İstanbul voleybol sahası çiti uygulanır. Kullanım alanı geniş olan çit tasarımlarımız farklı boyut, ölçü ve renklerde sizlere sunulmaktadır.

voleybol-sahasi-cit

Voleybol Sahası Çit Kullanımının Önemi

Voleybol sporu kalabalık sporcularla oluşur. Önemli maçlarda yoğun seyircisi olan bu sporun bulunduğu bölgeden ayrı olarak belirlenmesi adına çit kullanımı gerekir. Spor alanlarında duvar yerine çit kullanımının belirli sebepleri vardır. Sahanın dışarıdan görünmesini sağlamak, tek bütün olarak kullanılan ve giriş çıkış noktalarının daha iyi belirlenmesini sağlamak gibi özelliklere sahiptir.

Voleybol Saha Çiti Montajı

Voleybol sahası çiti montajı için öncelikle alan ölçüsü alınır. Yükseklik ve uzunluk belirlendikten sonra malzemeler hazırlanır. İsteğe göre boya kaplamasıyla renklendirilir. Genellikle kullanılan renkler arasında yeşil rengi hâkimdir. Sporda yeşil kullanımın nedenleri arasında, doğal bir görünüm vardır. Çit montajında yere sabitleme işlemi yapıldığı için, portatif bariyerlerden farklıdır. Hava koşullarında sarsılmadan, devrilmeden darbelere karşı dayanıklı bir kullanım sağlar.

Voleybol Saha Çiti Dayanıklı Mı?

Kullandığımız malzemenin kalitesi ve kaplama malzemesinin dayanıklılığı her mevsimde, her koşulda uzun süreli dayanıklılık sağlıyor. Sıcaklık, soğukluk, rüzgâr gibi doğa olaylarında dayanıklı kullanım sağlıyor. İsteğe göre üst kısmı tel örgülerde kapatılabiliyor.

Voleybol Sahasında Neden Çit Kullanılır?

Voleybol sahasında çit kullanımı nedeni, sahanın dış çevreden izole edilmesidir. Spor dalları konsantrasyonun önemli olduğu ve sadece seyircisiyle olunması gereken bir alandır. Dolayısıyla trafik, insan yoğunluğu sporun yapılmasını olumsuz etkileyen durumlar arasındadır. Kullandığımız çit tasarımlarından beğendiğinizi voleybol sahasının tamamen çevresine uyguluyoruz.

Bu şekilde voleybol topunun dış alana kaçması engellenmiş oluyor. Sporla ilgilenmeyen kişilerin alana girmeleri ya da araç trafiğinin sporcu konsantrasyonunu engellemesinin önüne geçiliyor. Seyirciler güvenli olarak giriş yapıyor ve güvenli bir ortam oluşturuluyor. Güvenlik tarafından yönlendirmeler daha kolay oluyor ve keyifli bir maç izleniyor.

Voleybol Sahası Çit Fiyatları

Voleybol sahası çit fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır. Mağazamıza bekleriz.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed