Header

Spor Saha Çit Sistemleri

Çit kullanımı alan sınırlandırmasında güvenlik amacıyla kullanılan bir malzemedir. Çit kullanımında malzemeler farklılık gösterebilir. Koruma amaçlı kullanılan çit malzemesi yoğunluk olan alanlarda istanbul spor saha çiti tasarımları uygulanır. Panel çit uygulamalarında her zaman yanınızdayız.

istanbul-spor-saha-citi

 

Spor Sahalarında Çit Neden Kullanılır?

İstanbul spor saha çiti kullanımında özelikle sahaların büyük olması nedeniyle, taraftar yoğunluğunun giriş çıkışlarının kontrollü olması önemlidir. Bariyerler yeterli güvenliği sağlamaz. Bu nedenle kullanılacak olan uygulamalar arasında en mantıklısı çit montajıdır.

Panel Çit Kullanım Alanları

Panel çit duvar görevi üstlenen, farklı büyüklükte kullanılabilen özel bir İstanbul güvenlik çiti malzemesidir. Belirli alanlar geçilmemesi gereken özel alanlardan oluşur. Bu nedenle uyarı amaçlı konulan uyarı levhaları ya da bariyerler yeterli olmaz.

Kullanım Alanları;

  • Askeri bölge
  • Sınır geçiş alanı
  • Saha
  • Tesis
  • Hastane
  • Okul
  • Özel konut
  • Barınak
  • Yetiştirme yurtları
  • Öğrenci yurtları

Bu alanlarda kullanılır ve güvenlik sağlar. Panel çit uygulamasını; kaliteli malzeme, profesyonel montaj ve uygun tasarım ile sizlere sunuyoruz.

Spor Sahasında Çit Kullanmanın Avantajları

Spor sahaları oldukça büyük alanları kapsar ve güvenlik önlemlerinin alınması gereken bir insan yoğunluğuna sahip olur. Maç zamanlarında özellikle giriş ve çıkışların kontrollü olması önemlidir. Bazı sporlarda güvenlik güçlerinin olumsuzlukları gidermesi için ek önlemlere ihtiyaç duyulur.

Bu önlemler arasında çit uygulaması en etkili güvenlik tedbiridir. Spor sahasının etrafına istenilen boyutta uyguladığımız panel çit tasarımları, tamamen kapalı bir şekilde sahayı çembere alır. Bu durumda olası durumlarda güvenlik güçlerinden kaçılması mümkün olmaz.

Spor Sahası Panel Çit Fiyatları

Spor sahası ; basketbol, futbol, voleybol, golf, tenis gibi birçok spor için kurulmuş alanlar olabilir. Her sahanın büyüklüğü ve seyirci kapasitesi farklıdır. Panel çit uygulamasında alan büyüklüğü önemli bir unsurdur. Panel çit uzunluğu, yüksekliği, kullanılacak olan tasarım, malzemesi belirlendikten sonra fiyatlandırma yapıyoruz.

En uygun bütçe ile sunduğumuz uygulamalarımız 1. sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Montajı, üretimi ve alan keşfi profesyonel ekibimiz tarafından kaliteli ekipmanlarla yapılır. Panel çit alanında tecrübemiz, uzman ekibimiz ve hizmet kalitemiz ile sizlere en uygun maliyette hizmet sunmaya devam ediyoruz.

İstanbul Spor Saha Çiti Fiyatları

İstanbul spor sahası çitleri fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır.
[ninja_form id=1]

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed