Header

İstanbul Çit Sistemleri

Uzun yıllardır hizmet veren İstanbul çit firması olarak kişilerin ihtiyaç duydukları birbirinden kaliteli ve farklı alanlarda kullanım sağlayan çitlerin üretimini yapıyoruz. Çitlerimiz tellerin veya sacların galvaniz ya da polyester boya ile kaplanmasıyla elde edilen ürünler oluyor.

Ürünlerimiz dayanıklı olmaları sebebiyle bir kere satın alındıklarında uzun süre kullanılabiliyorlar. Ürünlerimizin dayanıklılığında yağmur, kar veya dolu gibi yağışlardan güneş ışınlarından etkilenmemelerinin etkisi bulunuyor.

istanbul-cit-sistemleri

 

Ürettiğimiz Çit Çeşitleri

Çitler genellikler binaların çevrelerindeki binalardan ayrılmasını ve kişilere ait olan alana habersiz girişlerin yaşanmamasını önlemek için tercih edilen ürünler oluyor. Firmamızda kullanım alanlarına, üretime ve büyüklüklerine bağlı olarak farklı çitlerin üretimlerini gerçekleştiriyoruz.

Ürettiğimiz çit çeşitleri şunlar oluyor;

Çit çeşitlerimizin boyutları, göz aralıkları, renkleri ve uzunlukları müşterilerimizin tercihine bağlı olarak değişebiliyor. Bunun için çitlerimizi satın almak isteyen kişilerin ihtiyaç duydukları boyut ve özelliklerdeki çitleri sipariş etmeleri gerekiyor.

Panel Çit Üretimi

Bina sınırlarının belirlenmesi için üretim yaptığımız çitler arasında panel çitler bulunuyor. Bu çitler dekoratif özelliklere sahip olan sınır belirleme dışında çevrenin güvenliğini de sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerimizi genellikle villa, bahçe, site, park ve apartman sahipleri tercih ediyorlar.

Bu sayede hem binalarının hem de bahçelerini çitlerle çevirerek kendileri dışında kimsenin binaya ya da bahçeye ulaşmasının önüne geçiyorlar. Çitlerimiz üretim aşamasından sonra istenilen alanlara kolay bir şekilde kurulabiliyor.

Çim Çit Üretimi

Firmamız çim çit üretimi de yapıyor. Bu çitlerimiz sahip olduğu yapay yapraklar sayesinde etrafın bina çevresini ya da bahçesini görmelerini engelliyor. Bu sayede çim çit kullanan kişiler kendilerine ait olan alanlarda istedikleri gibi dolaşabiliyorlar.

Çim çitlerimiz evlerin dışında okul, villa veya cafe gibi alanlarda da gizliliğin sağlanması amacıyla kullanılıyor. Çim çitlerimiz de diğer çit çeşitlerimiz gibi güneş ve yağışlardan etkilenmeyerek yıllarca aynı şekilde kullanılabiliyor.

Mobil Çit Üretimi

Çit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yaptığımız üretimler arasında mobil çit üretimi de bulunuyor. Bu ürünlerimiz daha çok geçici kullanım için tercih ediliyorlar. Örneğin bir alanda konser yapılacağı zaman bu çitler kullanılarak konser alanın çevrilmesi sağlanabiliyor.

Çitlerimiz geçici oldukları için diğer çitlerimiz de olduğu gibi demonte aşamaları kişileri uğraştırmıyor. Yapılan konser veya diğer etkinliklerin ardından kaldırılarak sonraki etkinlikler için saklanabiliyor.

Çitlerimizde Kullandığımız Kaplama Malzemeleri

Çitlerimizin tamamının dayanıklı ve kullanışlı olmasını amaçlıyoruz. Ayrıca görünümlerinin de estetik olmasını isteyerek üretimlerimizi bu isteklerimiz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Çitlerimizin üretiminde genellikle trapez sac, çelik hasır veya düz sac ürünleri kullanıyoruz. Bu ürünleri ise polyester boya, elektrostatik boya ve galvanizle kaplıyoruz.

İstanbul Çit Fiyatları

İstanbul çit fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş yapacaktır. Mağazamıza bekleriz.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed