Header

Asdekor

Asdekor Özellikleri

Panel Yüksekliği (H) 83-103-143 cm
Panel Uzunluğu (L) 200 cm – 250 cm
Tel Kalınlığı 6x6x5mm – 8x8x6mm
Göz Aralığı 5×20 cm
Kaplama Galvaniz – Polyester Boyalı – PVC Kaplı
Renk Standart Yeşil ve İstenilen Raal kodu
Bağlantı Çelik Kelepçe ve Metal Klips
Profil Direk 60x60x2 mm
Boru Direk 60/2 mm

Asdekor Çitin Kullanım Alanları Nelerdir?

Asdekor çit sisteminin kullanım alanı oldukça geniştir. Evlerde bahçe alanının çevrelenmesi için bu ürün rahatlıkla tercih edilebilir. Dayanıklı bir yapıya sahip olan asdekor bahçe alanının ve evinizin güvenliğini sağlar. Bu çit sistemi sayesinde arazinize giriş çıkışları kontrol altına alabilirsiniz. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir oyun alanı oluşturmak için de bu akıllı sistemden faydalanabilirsiniz.

Güvenlik sağlama işlevi bulunan asdekor çit sistemini iş yerlerinin girişlerinde ev bahçe almalarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu çit sisteminin öne çıkan bir diğer özelliği ise hoş görüntüsüdür. Bahçesinde etkileyici bir görüntü elde etmek isteyenler de bu çit modelini rahatlıkla tercih edebilir. Ahşap ve beton gibi malzemelere göre çok daha incelikli bir yapıya sahip olan asdekor çit, manzarayı engellemeden alanı çevreler.

Asdekor Çitin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Asdekor çit sistemleri kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Bu ürün son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Galvaniz malzemeden imal edilen bu ürün darbelere karşı dirençlidir. Sağlam tasarımı sayesinde zorlu koşullar altında bile duruşunu korumayı başarır. Asdekor bu özelliği sayesinde uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Ürünün kullanıcılara sağladığı bir diğer avantaj ise minimum bakım gerektirmesidir.

Asdekor çit sistemlerinin dayanıklı tasarımı yenileme ve boyama gibi bakım işlemlerine ihtiyaç duymamasını sağlar. Bu özellikleri sebebiyle yoğun bir hayat temposuna sahip kişiler de rahatlıkla asdekor çit modellerini tercih edebilir. Aradığınız en şık ve kullanışlı çit modellerinin tamamını tek adreste bulmak için Asçit web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Asdekor Fiyatları

Asdekor fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Müşterilerimiz