Header

Standart Panel Çit

Panel çit sistemleri açık alanlarda sıklıkla tercih edilen bir güvenlik ürünüdür. Bu çok yönlü sistem sayesinde açık alanlarda görselliği bozmadan bir sınırlandırma gerçekleştirilebilir. Panel çit sistemlerinin kurulumu oldukça basittir. Bu çok yönlü ürünü beton, toprak ve ahşap gibi farklı materyallerden oluşan zeminler üzerine kurmak mümkündür. Panel çit sistemlerini dilerseniz zeminden başlatarak kurabilirsiniz.

Dilerseniz de bu akıllı ürünü duvar üzerine ekstra bir yükseklik kazanmak için yerleştirebilirsiniz. Panel çit sistemleri kullanıcılara pek çok avantaj sağlar. Bu ürünler sayesinde bahçenize giriş çıkışı kontrol altına alabilirsiniz. Tanımadığınız kişilerin ve sokak hayvanlarının bahçenize girmesine engel olabilirsiniz. Panel çit sistemleri görsel açıdan da oldukça etkileyicidir. Bu ürünler şık renkleri ve tasarımlarıyla bahçenizin görselliğine de katkı sağlar.

Panel Çit Ölçüleri

Panel Yüksekliği (H) 50cm – 75cm – 100cm – 120cm – 150cm – 175cm – 200cm – 240cm
Panel Uzunluğu (L) 250cm
Tel Kalınlığı Ø4,00mm -Ø4,30mm -Ø4,50mm -Ø5,00mm -Ø6,00mm -Ø 7,00mm -Ø 8,00mm
Göz Aralığı 5 × 15 cm
Kaplama Galvaniz + Polyester Boya Kaplı
Renk Standart Yeşil ve İstenilen Raal Kodu
Bağlantı Plastik Kelepçe – Metal Klips – Çelik Kelepçe
Profil Direk 50x50x1,5mm – 60x60x1,5mm
Boru Direk 60 / 2mm

 

Panel Çit Sistemlerinin Montajı Nasıl Yapılır?

Panel çit sistemlerinin kurulumu oldukça kolay bir işlemdir. Bu akıllı ürün istenen ölçü ve yükseklikte üretilebilmektedir. Sahip olduğunuz alanın özelliklerine uygun olarak panel çit sistemi montajının nasıl yapılacağı değişiklik gösterebilir. Panel çit sistemlerinin kurulumunun uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Yanlış uygulamalar çit sisteminin yapısında hasar oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca montajın doğru şekilde gerçekleştirilmemesi panel çit sisteminin gerektiğini gibi güvenliği sağlayamamasına da sebep olabilir. Bu gibi olumsuzlukları önlemek için Asçit, deneyimli ekibiyle montaj hizmeti de sunar. Panel çit yapımında uzman montaj ekibi, bahçenizin yapısına en uygun olacak şekilde kurulum işlemini gerçekleştirir.

Panel Çit Fiyatları

Panel çit sistemleri oldukça geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bu ürünlerin ücretleri kurulacakları alana ve gerekli olan malzeme miktarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Panel çit fiyatlarını etkileyen unsurların başında alanın genişliği ve gerekli olan ürün miktarı gelir. Uygulama alanının ve istenen çit yüksekliğinin artması fiyatı da yükseltir. Daha uygun fiyatlı bir panel çit sistemine sahip olmak isteyenler bu akılı ürünü bir duvar üzerine kurdurabilir.

Bu şekilde uygulamalar panel çit sisteminin yüksekliğini azaltacağı için fiyatı da düşürür. Dayanıklı ve bütçe dostu panel çit sistemlerini Asçit web sitemizi ziyaret ederek kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan iletişim bilgileri ile bize kolayca ulaşarak merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi de alabilirsiniz. Asçit bünyesindeki alanında uzman müşteri temsilcilerimiz tüm merak ettiklerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyar.

Panel Çit Sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Standart Panel Çit Sistemlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Standart panel çit sistemleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürün grubunu hemen hemen tüm açık alanlarda tercih edebilirsiniz. Evinizin bahçesinde güvenli bir alan oluşturmak için standart panel çit kullanabilirsiniz. Bu kullanışlı ürün alanı iyi şekilde kapatarak giriş çıkışları kontrol edebilmenizi sağlar. Böylelikle çocuklarınızın veya evcil hayvanlarınızın bahçede güvenli bir şekilde vakit geçirebilmesini sağlayabilirsiniz. Standart panel çit sistemleri aynı zamanda aynı zamanda iş yerlerinde de kullanılabilir. Kreş, okul ve hastane gibi toplu alanlarda bahçe alanını belirlemek ve güvenli bir ortam yaratmak için bu kullanışlı sistem tercih edilebilir. Standart panel çit sistemleri aynı zamanda çeşitli zeminler üzerine de uygulanabilir. Belli bir kısmı betondan oluşan duvar ve merdiven gibi yapıların çevresinde de bu sistem rahatlıkla tercih edilebilir.

Standart Panel Çit Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Standart panel çitler kullanıcılara pek çok açıdan avantaj sağlar. Bu akıllı ürün son derece fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Kullanıldığı alana güvenlik sağlar. Giriş çıkışları sınırlandırmak istediğiniz alanlarda standart panel çit yeterli güvenliği sağlar. Bu ürünün kullanıcılara sağladığı bir diğer avantaj ise bakımının oldukça kolay olmasıdır. Standart panel çit sistemlerinin bakım gereksinimi minimum seviyededir. Bu sistemler dayanıklı yapıları sayesinde herhangi bir boyama veya onarım işlemine ihtiyaç duymaz. Eğer siz de bahçenizde pratik ama güvenli bir çit sistemine ihtiyaç duyuyorsanız en avantajlı modeller için Asçit web adresimizi ziyaret edebilir, zengin ürün yelpazemiz içerisinden kendiniz için en uygun ürünlere kolayca sipariş edebilirsiniz.

Müşterilerimiz