Header

Mızraklı Panel Çit

Mızraklı Panel Çit Özellikleri

Panel Yüksekliği (H) 80cm- 100cm- 120cm- 150cm- 200cm- 250cm
Panel Uzunluğu (L) 250cm
Tel Kalınlığı 4,50mm – 5,50mm
Göz Aralığı 5x15cm
Kaplama Galvaniz üzeri polyester fırın boyalı
Renk Standart yeşil ve istenilen renk
Bağlantı Metal Klips
Profil Direk 50x50x1,50mm Profil

Mızraklı panel çit farklı boyut alternatiflerine sahiptir. Bu ürün 80, 100, 120, 150, 200 ve 250 cm gibi farklı yükseklik alternatiflerine sahiptir. Panellerin uzunluğu ise 250 cm’dir. Bu ölçülerdeki paneller birbirine eklenerek istenilen uzunluk rahatlıkla elde edilebilir. Mızraklı panel çitler farklı zeminler üzerine uygulanabilir. Toprak, ahşap ve beton gibi yüzeyler üzerine bu sistemin kurulabilmesi mümkündür.

Ürün klasik olarak koyu yeşil renkte üretilir. Bu renk çitin yeşil alanlara kolayca uyum sağlayabilmesi için seçilmiştir. Ancak isteğinize bağlı olarak farklı renklerde de mızraklı çit üretilebilir. Ürünün üst kısmında mızrağa benzeyen metal detaylar yer alır. Bu ekleme ürünün görsel açıdan çok daha ilgi çekici olmasını sağlar. Ayrıca mızrak detayı telin üzerine tırmanılmasını neredeyse imkânsız hâle getirir.

Mızraklı Panel Çitin Kurulumu Nasıl Yapılır?

Mızraklı panel çit sistemlerinin kurulumu kolay bir işlemdir. Ancak hem ürünün zarar görmemesi hem de memnun edici sonuçların elde edilebilmesi için bu işlemin uzman kişiler tarafında gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Mızraklı panel çit 50 x 50 x 1,50 mm boyutlarında metal profiller ve aynı malzemeden üretilmiş sağlam klipslerle birleştirilerek istenen zemin üzerine inşa edilebilir. Asçit olarak müşterilerimiz için kurulum hizmeti de sağlıyoruz.

Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle çit sistemlerinin kurulumunu istediğiniz alan gerçekleştiriyoruz. Böylelikle yanlış kurulum yüzünden çeşitli mağduriyetler yaşamanızı da önlüyoruz. En güzel ve kaliteli panel çit modellerini Asçit web sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Mızraklı Panel Çit fiyatları

Mızraklı Panel Çit fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Müşterilerimiz