Header

Yarasa Panel Çit

Yarasa Panel Çit Özellikleri

Panel Yüksekliği (H) 80cm- 100cm- 120cm- 150cm- 200cm- 250cm
Panel Uzunluğu (L) 250cm
Tel Kalınlığı 4,50mm – 5,50mm
Göz Aralığı 5x15cm
Kaplama Galvaniz üzeri polyester fırın boyalı
Renk Standart yeşil ve istenilen renk
Bağlantı Metal Klips
Profil Direk 50x50x1,50mm Profil
Boru Direk

Yarasa panel çit farklı alanlara uyum sağlamasına olanak sağlayan geniş bir ölçü aralığına sahiptir. 250 cm uzunluğa sahip olan bu ürün 80, 100, 120, 150, 200 ve 250 cm gibi farklı yüksekliklerde üretilebilir. Böylelikle kendinize uygun çit yüksekliğine karar verebilirsiniz. Ürün farklı zeminler üzerine monte edilebilme özelliğine de sahiptir. Dilerseniz yüksek modelleri seçip toprak zemine yarasa panel kurabilirsiniz. Dilerseniz de bir duvar üzerine daha az yükseklikte yarasa panel çit sistemi kurdurabilirsiniz. Ürün geniş bir renk yelpazesine de sahiptir. Sipariş sırasında belirttiğiniz takdirde özel olarak herhangi bir renkte üretilebilir. Ancak herhangi bir renk tercihinde bulunulmaması hâlinde klasik olarak koyu yeşil yarasa panel çitin gönderimi sağlanır.

 

Yarasa Panel Çitin Avantajları Nelerdir?

Yarasa panel çit akıllı tasarımı sayesinde kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Bu şık ürünün kullanışlı özelliklerinin başında kurulumunu kolay olması gelir. Her zemine uygulanabilen bu çit sistemi metal kelepçe ve klipslerle sabitlenerek istenen uzunluğa da getirilebilir. Ayrıca yarasa panel çit için Asçit ailesi olarak kurulum hizmeti de sağlıyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz alanın genişliğine ve şartlarına uygun olan en kısa sürede montajı tamamlayarak sizin için bu süreci bir sorun olmaktan çıkarır.

Ürünün bir diğer avantajlı özelliği ise minimum bakım gereksinimi bulunmasıdır. Yarasa panel çitin dayanıklı tasarımı darbelere ve çeşitli hava olaylarına karşı dayanıklıdır. Ürünün hoş rengi solmaya karşı dirençli olduğu boyama işlemine ihtiyaç duymaz. Bu özellikle yoğun bir yaşam temposuna sahip kişilere zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Bahçenizde kullanabileceğin en şık çit modellerini Asçit güvencesiyle sitemizden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Yarasa Panel Çit fiyatları

Yarasa Panel Çit fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Müşterilerimiz