Header

Çim Çit

Çim Çit Özellikleri

Tel Kalınlığı 1,50 mm
Tel Yüksekliği 100cm- 150cm- 200cm
Rulo Uzunluğu 10 mt
Kaplama PVC

Çim Çitin Kullanım Alanları Nelerdir?

Çim çitin kullanım alanları oldukça geniştir. Bu fonksiyonel ürün hemen hemen tüm dış mekânlar için tercih edilebilir. Müstakil ev ve apartmanların bahçesinde çim çit kullanılabilir. Ürün bu alanlarda sınırların belirlenmesine yardımcı olur. Böylelikle yabancıların mülkünüze girmesini engellemiş olursunuz. Bu ürün aynı zamanda sahip olduğunuz alanın dışarıdan görünmesini de engeller. Bu sayede bahçelerin yanı sıra açık havuz ve güneşlenme terası gibi mahremiyete ihtiyaç duyduğunuz alanlarda da bu ürünü tercih edebilirsiniz. Çim çit işyerleri, cafe ve restoran gibi mekânlarda da kullanılabilir. Şık bir görüntü elde etmek ve alanın sınırlarını belirlemek için bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çim Çit Fiyatları Nasıldır?

Çim çit fiyatları oldukça değişkendir. Bu ürünün uzunluğu ve yüksekliği gibi unsurlar fiyatı üzerinde etkilidir. Ayrıca çim çitin uygulanma şekli de fiyatın değişmesine neden olabilir. Çim çit tek başına kullanılabildiği gibi panel, örgü ve ferforje gibi farklı çit modelleriyle birlikte de kullanılabilir. Bu gibi farklılıklarda fiyatların değişmesine neden olabilir. Çim çit fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise ürünün yapımında kullanılan materyaldir. Dış koşullara dayanıklı materyallerden üretilen uzun ömürlü çit modellerinin fiyatları da bir miktar daha yüksek olabilir. Bu sebeple çit modelleri arasında tercih yaparken fiyat yerine işlevselliği ön planda tutmanız sonuçtan memnun kalmanız açısından çok daha faydalı olacaktır. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli çim çit modellerini üretiriz. Web sitemizden en kaliteli ve uzun ömürlü çim çit modellerini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Çim Çit fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Çim Çit Uygulamaları

Çim çit dekoratif özellikleriyle öne çıkan bir modeldir. Görsel açıdan oldukça ilgi çekici olan bu ürün yapı olarak gerçek çimi andırır. Bu sayede yeşil alanlara oldukça kolay bir şekilde uyum sağlar. Çim çit ile göze hoş görünen sınırlar elde edilebilir. Ürün dekoratif yönünün yanı sara güvenliği sağlama işlevine de sahiptir. Çim çit ile açık alanlarda geçilmesi zor sınırlar oluşturulabilir. Ayrıca bu ürün sayesinde açık ve kapalı alanlara giriş çıkışı kontrol altında tutmak da mümkündür. Çim çitin sahip olduğu bir diğer özellik ise mahremiyet sağlamsıdır. Bu fonksiyonel ürün görüş alanını sınırlandıracak sıkı bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle çim çit ile çevrili alanların dışarıdan görülmesi mümkün değildir.

Çim Çitin Özellikleri Nelerdir?

Çim çit PVC malzeme kullanılarak üretilir. Bu dayanıklı malzeme tercihi sayesinde ürün son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Çim çit kullanım sırasında oluşabilecek darbelere karşı ilk günkü görünümünü başarılı bir şekilde korur. Bu kaliteli ürün aynı zamanda renk solmasına karşı da dirençlidir. Bu sayede ürün neredeyse hiç bakıma ihtiyaç duymaz. Yoğun bir yaşam temposuna sahip olan ve çit yenileme ve onarım gibi işlerle vakit kaybetmek istemeyen kişiler bu modeli rahatlıkla tercih edebilir. Çim çit boyut açısından da farklı seçeneklere sahiptir. Bu ürün çeşitli ölçülerde imal edilebilir. Ayrıca çim çit parçaları birbirine eklenerek de kullanılabilir. Bu sayede alanın boyutu ne kadar büyük olursa olsun çim çit ile kaplamak mümkün olur.

Çim Çitin Kullanıcılara Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Çim çit kaliteli tasarımı sayesinde kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Bu faydalı özelliklerin başında ürünün güvenlik ve mahremiyet ihtiyaçlarını aynı anda karşılaması gelir. Çim çitin gelişmiş tasarımı sayesinde kullanıcılar bu iki özelliği aynı anda elde edebilir. Böylelikle ek harcamalar yapmaları gerekmez. Bu modelin kullanıcılara sağladığı bir diğer avantaj ise bakım kolaylığıdır. Çim çitin temizliği kolaydır. Bu ürün uzun ömürlü bir yapıya sahip olduğu için rutin bir bakım işlemine de ihtiyaç duymaz. Böylelikle kullanıcılarına büyük oranda zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Asçit olarak sizler için en kaliteli çim çit modellerini üretiyoruz. Çeşitli projelerinizde kullanabileceğiniz en uygun fiyatlı çim çit çeşitlerini bizlerden satın alabilirsiniz.

Müşterilerimiz