Telefon: (0212) 549 80 90
Fax: 0212 549 80 95
Bizi Takip Edin:

Ferforje Demir Korkuluk

Ferforje Demir Korkuluk

Ferforje Demir Korkuluk

Ferforje Demir Korkuluk Ürün Resimleri

Ferforje Demir Korkuluk

Asçit Mühendislik, ferforje korkuluk imalatı, ferforje merdiven korkulukları, demir balkon korkulukları konusunda İstanbul’da hizmet vermektedir.

Ferforje demir korkuluk; Ferforjeler dekoratif amaçlı tercih edilen ve güvenlik amaçlı evlerde ve iş yerlerinde tercih edilir. Ferforjeler kullanılmadan önce daha çok birinci ve zemin katta oturan kişiler demir korkuluklardan yararlanırlardı.Fakat demir korkuluklar zamanla küflenir ve paslanır hoş bir görüntü oluşturmazlar.

Ferforje Demir Korkuluk İmalatı

Asçit Mühendislik 28 yıllık tecrübesi ile ferforje demir korkuluk imalatı yapmaktadır. Her zevke ve modelere göre ferforje demir korkuluklar mevcuttur. Ferforje korkuluklar gerek estetik açıdan gerekse güvenlik ve temizlik açısından kullanımı demir korkuluktan daha iyi olması sebebi ile tercih edilir hale gelmiştir. Ferforje demir korkuluklar iklim koşullarından etkilenmezler yani soğuk sıcak ya da kar ve yağmur gibi doğa olaylarından etkilenmez.Ferforje paslanmaz ve küflenmez olması sebebi ile tüketicilerin ilgi gösterdiği ürünler arasındadır. Hem evlerin hemde iş yerlerin güvenliğini daha dekoratif ve estetik olan ferforje demir korkuluk ile sağlanabilir.

Ferforje Demir Korkuluk Modelleri

Dekoratif ve estetik olan örnek ferforje demir korkuluk modelleri arasından istediğiniz ürün için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ferforje Ürünler Nasıl Yapılır?

Ferforje ustalık gerektiren bir iştir. Ferforjenin ana maddesi demirdir. Demir ateşte dövülerek şekillendirilir.Çeşitli desenler oluşturulur.

Ferforje Demir Korkulukların Kullanım Alanları

Ferforjeler daha çok güvenlik amaçlı tercih edilen ürünler olup kullanıldığı yerler

 • Daha çok birinci ve zemin katta olan daireler
 • Okullarda
 • İş yerlerinde
 • Apartman ana giriş kapılarında
 • Bahçe kapılarında
 • Hobi bahçelerinde
 • Çardak yapımında
 • Kamu kurumlarının binalarında
 • Merdiven korkuluklarında
 • Sehpa ve masa yapımında
 • Evlerde dekoratif amaçlı kullanılan aynalarda
 • Dekoratif amaçlı süs eşyaları alanlarda ferforje ürünlerden yararlanılır.

Ferforje demir kullanımı hayatımızın her alanında kullanılmaya başlandı gerek şıklığı gerekse estetik görünümü ile evlerimizin ve iş yerlerimizin vazgeçilmezi olmaya başladı.

Ferforje Demir Korkulukların Okullarda Kullanımı

Ferforje demir korkuluklar okullarda çocukların güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılır. Çocukların camlardan düşmesini önlemek ve dekoratif olması, iklim şartlarından etkilenmemesi pas ve küf olmaması nedeniyle tercih edilir. Daha önceleri demir korkuluklar kullanılıyordu. Demir korkuluklar yağmur,kar ve sıcaktan etkilendiği için daha çabuk yıpranıyor paslanıyor. Yağlı boya ile boyanan demir korkulukların boyası zamanla deforme olup bozulur. Sıcaktan dolayı demirler esnek olabilir. Yani genleşme olayı olabiliyordu. Fakat teknolojinin ilerlemesiyle birlikte daha çok tercih edilen ferforje demirlerde sıcaktan etkilenip genleşme olmaz.Güvenlik ve sağlamlık açısından ferforje ürünler tercih edilir.

Ferforje Demirin Çardaklarda Kullanımı

Ferforje demir sağlamlık ve dekoratif açıdan hoş bir görüntüsü olduğu için bahçelerdeki çardak yapımında yada piknik alanlarındaki çardak yapımında ferforje demirler kullanılmaktadır. Ferforje ürünlerin sağlam olması nedeniyle daha çok tercih edilir. Kullanıldığı ortama ayrı bir hava katar. Ferforje ürünler kullanıcının talebi üzerine istediği renklerde boyanabilir. Boyanabilme özelliği olmasından dolayı sağlam olan ferforjelerin bakımı ve temizliği de kolaydır.

Ferforje Demirlerin Konutlarda Kullanımı

Ferforje demir ürünleri konutlarda güvenlik önlemi almak için tercih edilen bir üründür. Ferforje demir ürünlerini alt katta oturan kişiler daha çok tercih ederler. Camların önüne takılan ferforje demir korkuluklar kötü niyetli insanları caydırıcı niteliktedir. Kişiler cam önlerine takılan ferforje demir ile kendilerini daha güvende hisseder. Ferforje demirler korkuluk yapımında kullanılır. Merdivenlerinde demir korkuluk olan apartmanlar hem güvenlik önlemlerini almış olurlar hemde apartmanlarını daha estetik yapıya kavuşturmuş olurlar. Villa girişlerinde ve apartman girişlerinde de ferforje demir ürünlerinden yararlanılır. Villa veya apartman girişine ayrı bir hava kadar. Ferforje ürünlerin değişik şekilleri vardır. Kişiler istediği deseni seçerek konutlarında kullanabilirler.

Ferforje Ürünlerin Özellikleri

Ferforje demir ürünleri  tercih edilme sebepleri nelerdir.

 1. Güvenlik ve tehlikelerden korunmak için tercih ederler.
 2. Ferforje ürünlerin dekoratif özelliğinden dolayı
 3. Ferforjeler estetik görünümü vardır.
 4. Dış mekanda kullanıldığında paslanmaz yada küflenmez
 5. Ferforje ürünler sağlam ve dayanıklıdır.
 6. Temizliği daha kolay yapılır.

Ferforje Demir Korkuluk Özellikleri

Yükseklik 100cm- 150cm- 200cm-250cm-300cm ve ara ölçüler.
Genişlik 100cm-200cm- 250cm-300cm ve ara ölçüler
Malzeme İstenilen her türlü malzeme ile imalat yapılır.
Montaj Kaynak ile
Kaplama Antipas + Boya – Galvaniz + Fırın Boya

Ferforje Demir Korkuluk Fiyatları

Ferforje ürünler gerçek bir ustalık isteyen ürünler olup son zamanlarda tüketicilerin sağlam ve dayanıklı olması sebebi ile daha çok tercih ettiği ürünlerin başında gelir kullanılacak alanın genişliğine ve yüksekliğine göre fiyatları değişkenlik gösterir. Tüketicilerin seçeceği desene görede fiyatlar belirlenir.

 


Adres

Merkez: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi, C4 Blok No: 233 - Başakşehir / İstanbul

İrtibat Bilgileri

0212 549 80 90
0532 285 18 17
0532 541 84 71

[email protected]

Bizi Takip Edin
© Copyright 2013 ASÇİT TEL ÇİT SİSTEMLERİ | All rights reserved.