Header

İstanbul’da En İyi Tel Çit Firması

Panel Çit Nedir?

Panel çitler sınır belirleyici özelliği ve çevre güvenliği sağlayan mekâna dekoratif ve estetik görsellik kazandıran tel örgü sistemidir. Tel örgü yapısından dolayı simetrik şık ve dekoratif bir görünüme sahiptir. Panel çitlerin tel kaplaması statik boyanın galvaniz üzerine uygulanması ile yapılır. İkinci aşamada dikim yapılır. Panel çitleri dikilirken kullanılan kaplama statik boya kullanılarak yapılır. Statik boya elektro galvaniz üzerine uygulanır.

İstanbul en iyi tel çit firması

Panel Çitlerin Özellikleri

Panel çitlerin yüksekliği 50 cm ile 250 cm arasında değişir. Panel çitler çift telden üretilir. Montaj yapılırken plastik klipsler kullanılır. Panel çitlerinin montajı yapılırken kullanılan plastik klipslerin sayısı panel çit montajı yapılacak çitlerin yüksekliğine göre belirlenir. Yüksek olmayan çitler için daha az plastik klips kullanılır. Yüksek çitler için daha fazla sayıda klips kullanılır. 100 cm yüksekliğinde bir panel çit için 2 adet plastik klips kullanılırken 150 cm için 3 adet, 200 cm için 4 adet plastik klips kullanılır. Panel çitlerin renkleri tüketicinin tercihine göre olup her türlü renkte üretim yapılmaktadır.

Panel Çitlerin Fiyatları

Panel çit fiyatı kullanılan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterir. Güncel ve net fiyat öğrenmek için talep formu doldurabiliriniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlere dönüş sağlayıp güncel fiyat bilgisi sunacaktır. Çelik dübel, profil kepçesi ve profil kapağı gibi çiti destekleyen aksesuarlar ürünle birlikte satışa sunulur.

Panel Çitin Çok Tercih Edilme Nedenleri

Panel çitlerin montajı kolay yapılır. İstanbul’da en iyi tel çit firması olarak gösterilen firmamız, ürünlerinin dayanıklı ve şık kullanılması nedeni ile günümüzde çok fazla tercih edilip kullanılmaktadır. Dekoratif olması ve sınır belirleyici özelliği ile çevre güvenliğini üst düzeye çıkarmaktadır. Uygulandığı mekana dekoratif ve estetik bir görünüm kazandıran panel çitler günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Helezon Jiletli Tel

Helezon jiletli tel ürününün boy çapı 45 60 ve 90 olmak üzere 3 farklı çapta üretilir. Yüksek güvenlik isteyen müşteriler için 90 lık ideal bir seçimdir. Korunma amaçlı sitelerde, fabrikalarda ve görsellik açıdan villalarda kullanılır. Park ve bahçelerde, yol kenarlarında, sitelerde, villalarda ve sanayi bölgelerinde çok sık kullanılan helezon jileti tel fiyatları kullanılan malzeme ve ebada göre değişkenlik gösterir.

Güncel ve net fiyat almak için talep formunu doldurmanız yeterlidir. Size en kısa süre içinde uzman ekip dönüş sağlayacaktır. Malzeme hammaddesi olarak galvaniz, 430 kalite paslanmaz ve 304 kalite paslanmaz olmak üzere 3 çeşit helezon jiletli tel üretilir. İnceliği 0.5 mm olan jilet saçtan yapılmış olup keskin uçları bulunur. Yay şeklinde açılan helezon jiletli teller içeri ve dışarı boru şeklinde hacim kaplar ve güvenliği üst seviyeye çıkartır.

Örgü Tel Sistemleri

Örgü tel sistemleri geçmişten günümüze yaygın olarak kullanılan çit sistemidir. Galvaniz kaplı ve PVC kaplı örgü tel olmak üzere 2 türden örgü tel yapılır. Kullanım alanına göre istenilen göz aralığında ve yüksekliğinde örgü teller üretilir. Örgü tellerde boru direk ve beton direk uygulanır.

Direkler standart olup 3 metredir. Aralıkları siz belirleyebilirsiniz. Toprak zemin üzerinde direk dibi betonlanarak direk dibine kaynatılan plaka sistemi ile dübellenir. Destek olmak amacı ile her 30 ve 45 metrede bir çift taraflı payanda yapılır. Direk montaj işi bittikten sonra çit yüksekliğine göre 3-4 sıra gergi teli çekilir. Örgü tel malzemeleri gergi teline bağlanarak montaj işi tamamlanır.

Asçim Çit Ürünleri

Asçim çit ürünleri dekoratif amaçlı cafe, villa, site, kolej gibi yerlerde dış mekânlarda estetik amaçlı kullanılır. Asçim ürünleri güneş ışınlarına karşı uzun ömürlüdür. Tek başına yapılabilen çitler; panel çit, örgü tel, ferforje ve portatif çit üzerine bağlanarak sağlam ve dekoratif görüntü elde edebilirsiniz. İstanbul’da en iyi tel çit firması olan firmamız ve çit fiyatları hakkında bilgi almak için çit fiyatları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Tel Çit Fiyatları

İstanbul tel çit fiyatları ile alakalı bilgi almak için aşağıda ki formu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zaman da size geri dönüş yapacaktır.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed