Header

Çit Fiyatları  Saygıdeğer Müşterimiz, Çit Fiyatları listemiz sürekli güncellenmektedir.  Fiyat teklif formumuzu doldurarak veya telefon ile iletişime geçerek çit fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. ASÇİT firması olarak siz değerli müşterilerimize 32 yıldır hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

  Güvenilirlik :

  Müşterilerimiz bize güvenmektedir. Karşılıklı görüştüğümüz ve işlerini tamamlamış olduğumuz müşterilerimizin neredeyse tamamından olumlu geri dönüş almaktayız. Referanslarımızdan bazılarını inceleyebilirsiniz.

  Zaman :

  Taahhüdümüz altına aldığımız işlerimizi herhangi bir hava muhalefeti olmadığı sürece sözleşmede belirttiğimiz tarihlerde tamamlamaktayız.

  Kalite :

  Sloganımızda da belirttiğimiz gibi en çok önem verdiğimiz konu malzeme kalitesidir. İşlerimizi tamamladıktan sonra müşterilerimizin bize malzemeden kaynaklanan olumsuzluklardan dolayı geri dönmesini kesinlikle kabullenemeyiz. Bu nedenle malzeme kalitemizi her zamanen üst seviyede tutmaktayız.  “Çitte Kalite ve Güven”

  Kalite / Fiyat Oranı :

  Fiyatlar önemlidir ancak tek başına değil. Seçmiş olduğunuz malzemenin veya hizmetin sadece fiyatına değil faydasına ve kalitesine de bakılmalıdır. Düşük fiyat her zaman sahip olacağınız en uygun mal değildir.  Ayrıca almış olacağınız düşük fiyatlar, size verilecek olan hizmetin ve malzeme kalitesinin kötü olacağının habercisi olabilir.

  İletişim :

  Her müşteri, tedarikçisine istediği zaman ulaşabilmek ister. İstediğiniz tüm iletişim kanalları ile müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Twitter, Facebook, Whatapp, E-Posta, Cep Telefonu vb.

  Keşif ve Montaj :

  Ücretsiz keşif yapan firmamız, istediğiniz çit sistemini veya sizin için yapılabilecek en uygun çit sistemini analiz ederek fiyatlandırma yapmaktadır. Kullanılacak malzemeleri ve yapılacak sistemi detaylı bir şekilde hazırlayarak, siz değerli müşterimize teklifimizi sunuyoruz.

  KKS Mühendislik San. Ve Tic. Ltd Şti. – ASÇİT

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Fill out this field
  Fill out this field
  Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
  You need to agree with the terms to proceed