Telefon: (0212) 549 80 90
Fax: 0212 549 80 95
Bizi Takip Edin:

Çit Fiyatları

Saygıdeğer Müşterimiz, 

Çit Fiyatları listemiz güncellenmektedir.  Aşağıdaki fiyat teklif formumuzu doldurarak veya telefon ile iletişime geçerek tel çit fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

ASÇİT firması olarak siz değerli müşterilerimize aşağıdaki kriterlerde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

  • Güvenilirlik : Müşterilerimiz bize güvenmektedir. Karşılıklı görüştüğümüz ve işlerini tamamlamış olduğumuz müşterilerimizin neredeyse tamamından olumlu geri dönüş almaktayız. Referanslarımızdan bazılarını inceleyebilirsiniz.
  • Zaman : Taahhüdümüz altına aldığımız işlerimizi herhangi bir hava muhalefeti olmadığı sürece sözleşmede belirttiğimiz tarihlerde tamamlamaktayız.
  • Kalite : Sloganımızda da belirttiğimiz gibi en çok önem verdiğimiz konu malzeme kalitesidir. İşlerimizi tamamladıktan sonra müşterilerimizin bize malzemeden kaynaklanan olumsuzluklardan dolayı geri dönmesini kesinlikle kabullenemeyiz. Bu nedenle malzeme kalitemizi her zamanen üst seviyede tutmaktayız.  “Çitte Kalite ve Güven”
  • Kalite / Fiyat Oranı : Fiyatlar önemlidir ancak tek başına değil. Seçmiş olduğunuz malzemenin veya hizmetin sadece fiyatına değil faydasına ve kalitesine de bakılmalıdır. Düşük fiyat her zaman sahip olacağınız en uygun mal değildir.  Ayrıca almış olacağınız düşük fiyatlar, size verilecek olan hizmetin ve malzeme kalitesinin kötü olacağının habercisi olabilir.
  • İletişim : Her müşteri, tedarikçisine istediği zaman ulaşabilmek ister. İstediğiniz tüm iletişim kanalları ile müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Twitter, Facebook, Whatapp, E-Posta, Cep Telefonu vb.
  • Keşif ve Montaj : Ücretsiz keşif yapan firmamız, istediğiniz çit sistemini veya sizin için yapılabilecek en uygun çit sistemini analiz ederek fiyatlandırma yapmaktadır. Kullanılacak malzemeleri ve yapılacak sistemi detaylı bir şekilde hazırlayarak, siz değerli müşterimize teklifimizi sunuyoruz.

KKS Mühendislik San. Ve Tic. Ltd Şti. – ASÇİTAdres

Merkez: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Demirciler Sitesi, C4 Blok No: 233 - Başakşehir / İstanbul

İrtibat Bilgileri

0212 549 80 90
0532 285 18 17
0532 541 84 71

[email protected]

Bizi Takip Edin
© Copyright 2013 ASÇİT TEL ÇİT SİSTEMLERİ | All rights reserved.