Header

Kaynaklı Tel

Kaynaklı Tel Modelleri Nelerdir?

Kaynaklı tel farklı kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli materyallerden üretilebilir. Ürünün klasik modelinde sıklıkla galvaniz malzeme tercih edilir. Herhangi bir boyama veya kaplama işleminden geçirilmeyen bu malzemeden üretilen teller çeşitli projelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Kaynaklı telin bir diğer çeşidi ise PVC kaplama yöntemiyle elde edilendir. PVC kaplamalı kaynaklı tel tıpkı klasik model gibi oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca bu ürün, uygulanan kaplama işlemi sayesinde aşınma ve paslanma gibi durumlara karşı da ekstra dirençlidir. Kaynaklı teller kalınlık ve göz genişliği yönünden de farklı model alternatiflerine sahiptir.

Kaynaklı Tellerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Kaynaklı tel modellerinin kullanım alanları son derece geniştir. Bu kaliteli ürünü evinizin bahçesinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bahçenizi çevreleyecek dayanıklı bir çit oluşturmak veya bahçe içerisinde hobilerinize özel alanlar yaratmak için de bu ürünü kullanabilirsiniz. Kaynaklı tellerin sınırları belirlemenin yanı sıra güvenliği sağlama özelliği de mevcuttur. Bu sayede kaynaklı telleri açık arazilerde de tercih edilebilirsiniz. Kaynaklı teller iş yerlerinde ve kamusal alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Kaynaklı tellerin montajı son derece kolay bir işlemdir. Bu dayanıklı beton direklerle veya metal perçinlerle farklı zeminlere sabitleyebilirsiniz. Bu sayede zeminin durumu ne olursa olsun kaynaklı tel tercih edebilirsiniz. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli kaynaklı tel modellerini üretiyoruz. Bahçenizde veya iş yerinizde dayanıklı çit sistemleri inşa etmek için kullanabileceğiniz en dayanıklı kaynalı tel modellerini bizlerden satın alabilirsiniz.

Kaynaklı Teller Fiyatları

Kaynaklı Teller fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en yakın zamanda size geri dönüş sağlayacaktır.

Müşterilerimiz