Header

Personel Kapıları

Personel Kapıları Hakkında Bilgiler

Personel kapısı çalışma alanlarında sıklıkla ihtiyaç duyulan bir yapıdır. Fabrikalar ve iş yerlerinde çeşitli alanlar halka açıktır. Bu kısımlarda genellikle satış ve danışmanlık gibi hizmetler verilir. İş yerlerinin depo ve atölye gibi kimi kısımları ise yalnızca personele özeldir. Bu kısımlara görevli olamayan kişilerin girişi yasaktır. İş yerlerindeki bu gibi kısımlarda güvenliği ve kontrolü sağlamak için personel kapıları sıklıkla kullanılır. Personel kapıları normal modellere göre çok daha farklı bir tasarıma sahiptir. Yüksek güvenlikli bir yapıya sahip olan bu ürün çoğunlukla bir kilit sistemi de barındırır. Personel kapıları hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilir. Ayrıca bu ürünün farklı boyutlarda imal edilmesi de mümkündür.

Personel Kapısının Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Personel kapıları kullanıldıkları alanlarda pek çok avantaj sağlar. Bu ürünün sağladığı faydaların başında güvenlik gelir. Personel kapıları sayesinde çalışma alanlarına görevli olmayan kişilerin yanlışlıkla veya isteyerek girmesi önlenir. Böylelikle çalışma düzeninde aksaklıklar oluşmaz. İstenmeyen kazaların oluşma ihtimali azalır ve hırsızlık gibi olayların yaşanma durumu da büyük oranda önlenir. Personel kapılarının sağladığı bir diğer avantaj ise çalışma alanlarına kolay ulaşım imkânı sağlamasıdır. Hizmet sunulan yer ile çalışma alanı arasında güvenli ve hızlı giriş çıkış sağlayan bu yapılar sayesinde işler çok daha seri bir şekilde yürütülebilir

Personel Kapısı Fiyatları

Personel kapıları model açısından çok sayıda alternatife sahiptir. Bu ürün ferforje, PVC kaplama ve galvaniz gibi pek çok materyalden imal edilebilir. Personel kapıları boyut ve şekil açsından da farklılıklara sahiptir. Fabrikalar gibi alanlar için geniş personel kapıları tasarlanırken marketler ve cafeler gibi alanlar için çok daha küçük ölçekli kapılar üretilebilir. Bu çeşitlilik personel kapısı fiyatlarının de değişiklik göstermesine sebep olur. Örneğin PVC kaplama tekniği ile imal edilen bir kapının fiyatı galvaniz modele göre bir miktar daha yüksek olabilir. Ancak bu durum ürünün dayanıklılığını ve kullanım süresini de etkileyebileceği için ürün seçimi yaparken fiyatın yanı sıra diğer özellikleri de göz önünde bulundurmak gerekir. Asçit olarak sizler için en uygun fiyatlı personel kapısı modellerini üretiyoruz. Çeşitli alanlarda tercih edebileceğiniz en kaliteli personel kapılarını sitemizden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.
Personel kapısı fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Müşterilerimiz