Header

Arnavutköy Tel Örgü Çit Sistemleri

İstanbul Arnavutköy’de hizmet vermekte olan ASÇİT, tel örgü çit sistemleri alanında öncü ve lider konumda olan bir firmadır. Tel çit sistemleri alanında 1992 yılından beridir hizmet sunan firma, farklı çit modelleri ile de tanınmaktadır. Her ne kadar firmanın bulunduğu yer Arnavutköy İstanbul da olsa ASÇİT, Türkiye içinde aktif olarak hizmet veren bir firmadır.

ASÇİT, Ascit.com.tr adresi üzerinden de hizmet sunan ve ürünlerini tanıtan bir firmadır. Firmanın tel örgü sistemleri hakkında bilgi almak için de web sitesinin ziyaret edilmesi tavsiye edilmektedir.

Tel Örgü Çit Sistemleri

Arnavutköy, tel örgü çit sistemleri alanında uzman olan bir firmaya ev sahipliği yapmaktadır. ASÇİT, başta Arnavutköy ve civarı olmak üzere tüm İstanbul’da kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir firmadır. Firmanın tel örgü çit modelleri de tartışmasız en fazla rağbet gören ürün modelleri arasında başı çekmektedir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel örgü çit sistemleri, bir takım özellikleri ile ön plana çıkan ve sınır belirlemede büyük rol oynayan modellerdir. Bu çit modelleri, kullanıldığı alanların geniş olması bakımından da popüler modeller arasındadır. Tel örgü ile oluşturulan bu çit sistemleri, hemen hemen her alanın sınırlarının çekilmesinde rol oynar.

1-Tel Örgü Çit Çeşitleri

Tel örgü vasıtası ile oluşturulan çit çeşitlerinin 2 farklı versiyonu bulunmaktadır. ASÇİT, bu konuda iki versiyonu da kaliteli malzemelerden üreten bir firma olarak ön plana çıkmıştır. İlk olarak galvaniz tel örgü modeli, uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir.

Galvaniz örgü telin yanı sıra bir de PVC kaplama çit modelleri mevcuttur. Bu model galvaniz telin üzerine PVC kaplama yapılması ile elde edilir. Galvaniz olan modele göre PVC çitler daha uzun süre dayanıklıdır. Tel çit işçilik fiyatları da eklendiğinde PVC modeli galvanize oranla biraz daha pahalıdır.

2-Tel Örgü Çit Kullanım Alanları

Tel örgü kullanım alanlarının başında ev, bahçe ve tarla gibi alanlar yer almaktadır. Tüm bunların yanında tel örgülerin halı saha, spor alanları ve park gibi noktalarda da kullanımı uygundur.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed