Header

Ataşehir başta olmak üzere İstanbul’un pek çok ilçesine hizmet sunan ASÇİT, tel örgü çit sistemleri ile güvenilir hizmetin adresidir. Firma, en sık tercih edilen tür olan tel örgü sistemleri alanında otuz yıla yakın bir zamandır hizmet hayatına devam etmektedir. Firma tarafından sunulan tel örgü çit modelleri, hemen hemen her alanda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Ataşehir ve diğer tüm ilçelerde ASÇİT firmasının hizmetlerinden faydalanılması mümkündür. Ascit.com.tr adresi üzerinden de firmanın diğer tüm hizmetleri hakkında geniş kapsamlı bilgi alınabilir.

Tel Örgü Çit Sistemleri

ASÇİT firması, tel örgü çit sistemleri alanında kaliteli hizmet anlayışı ile ilerleyen bir firma olmuştur. Tel çit sistemleri modelleri üzerine yeni gelişmeleri de yakından takip eden firmanın bu alanda pek çok hizmeti bulunmaktadır. ASÇİT, yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmadan Türkiye’nin pek çok noktası için de güvenilir hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel örgü çit sistemleri, her alanda kullanılabilen, dayanıklı ve uygun fiyatlı çit modelleridir. Firma tarafından sunulan hizmetler arasında yer alan tel örgü çitler, kaliteli malzemeler ile üretilir ve uygun fiyatlara satışa sunulur. Kullanışlı olan bu çit modelleri, birden fazla çeşide ve kullanım alanına da sahiptir.

1-Tel Örgü Çit Çeşitleri

Tel örgü çitlerin firma bünyesinde sunulan 2 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerin de başında galvaniz tel örgü çitleri yer alır. Galvaniz çit modelleri, uygun fiyatlı ve her alana uygun özellite olan modellerden biridir. Tel çit işçilik fiyatları ile düşünüldüğünde galvaniz çitlerin uygun fiyata satın alınması mümkündür.

Galvaniz çitin PVC ile kaplanmış olan versiyonu da bir diğer tel örgü çit modelidir. Bu model, dayanıklı ve uzun yıllar kullanım için uygun bir modeldir.

2-Tel Örgü Çit Kullanım Alanları

Tel örgü çitlerin bir diğer önemli özelliği de pek çok alanda gönül rahatlığı ile kullanılabilir olmasıdır. Bu çit modellerinin ev, bahçe, arsa, tarla, park, spor alanları, çiftlik ve akla gelebilecek her alanda kullanımı mümkündür.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed