Header

Bakırköy Tel Örgü Çit Sistemleri

İstanbul Bakırköy’de hizmet sunan ASÇİT, tel örgü çit sistemleri ile ön plana çıkan bir firma olmuştur. Firmanın tel örgü alanında yapmış olduğu pek çok çalışma mevcuttur. Tel örgü sistemleri konusunda lider konumda bulunan firma, yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmayıp Türkiye içinde de hizmetler sunmaktadır.

ASÇİT, Ascit.com.tr adresi üzerinden de firma bünyesinde sunduğu hizmetlerin tanıtımını yapmaktadır. Tel örgü çit modelleri hakkında net bilgi sahibi olmak adına firmanın web sitesi ziyaret edilebilir.

Tel Örgü Çit Sistemleri

Çit modelleri arasında en sık tercih edilenlerin başında tel örgü çit sistemleri gelmektedir. Birinci sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen bu tel örgü modelleri, korunma ve sınır belirleme amacı ile kullanılmaktadır. Her alana uygun olan bu çit modellerinin fiyatı da oldukça uygundur. Tel örgü çitler, gerek geniş alanlarda gerekse de dar alanlarda tercih edilebilen bir modeldir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel örgü çit modellerinin ön plana çıkmış olan birden fazla özelliği mevcuttur. Bu özellikle bu tip çit modellerinin neden tercih edilebilir olduğunun da bir göstergesidir. Bu özelliklerin başında tel örgü çitlerin çeşitliliği ve uygun fiyatlı olması yer almaktadır. Tel çit işçilik fiyatları ile birlikte hesaplanan bu modeller, her bütçeye uygun ürünlerdir.

1-     Tel Örgü Çit Çeşitleri

Tel örgü çit sistemleri, birden fazla çeşide sahip olan ürünlerdir. Galvaniz ve PVC tel örgü modellerine müşteri talepleri doğrultusunda eklemeler de yapılabilir. Galvaniz malzemeden üretilen tel örgüler uygun fiyatlı olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

PVC kaplama olan tel örgü modelleri ise korunaklı ve uzun yıllar boyunca kullanılabilen modellerdir. Galvaniz üzerine PVC kaplama yapılması ile üretilen bu modellerin sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanımı da mümkündür.

2-     Tel Örgü Çit Kullanım Alanları

Tel örgü çitlerin kullanım alanları da oldukça fazladır. Bu tip çit çeşitlerinin hemen hemen her alanda kullanılabilir olması da bu modelleri tercih edilir kılmaktadır. Eklemeler de yapılabilen tel örgü modelleri, akla gelebilecek her alana uygun hale getirilebilir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed