Header

Başakşehir Tel Örgü Çit Sistemleri

Başakşehir Tel Örgü Çit Sistemleri

İstanbul Başakşehir’de hizmet veren ASÇİT firması, tel örgü çit sistemleri ile kaliteli bir hizmet sunuyor. Tel çit sistemleri olarak da tanımlanan bu hizmette, kaliteli materyallerden faydalanılıyor. Bir alanın korunması için gerekli olan bu hizmet, Ascit.com.tr adresinden de ulaşılabilirdir.
Firma, bahçe, tarla, fabrika ve arsa gibi alanların korunmasına yönelik bu tip çit hizmetlerini üretmektedir. İstanbul’da aktif olarak hizmet sunan firmanın önemli çalışma alanlarından biri de Başakşehir’dir. Firmanın tel örgü ve tel çit hizmetlerine web sitesi üzerinden de ulaşılabilir.

Tel Örgü Çit Sistemleri

Tel örgü çit sistemleri, pek çok alanda tercih edilen ve çit modelleri arasında en popüler olan hizmetlerden biridir. Özellikle geniş çaplı alanlarda tercih edilen bu modellerin malzemesi de birinci sınıf kalitededir. Bir alanın güvenilir kılınmasında ve sınırlarının belirtilmesinde bu tip çit modellerinin önemi oldukça fazladır.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

ASÇİT firması tarafından sunulan tel örgü çit modellerinin en temel özellikleri arasında kullanılan malzeme çeşidi yer almaktadır. Bu modeller, kullanılan alanın ihtiyaçları doğrultusunda farklı şekillerde de üretilebilmektedir. Aynı zamanda bu tip çit modellerine daha sonra istenen eklemeler de yapılabilir.

Tel Örgü Çit Çeşitleri

Tel örgü çit sistemleri, PVC kaplı ve galvaniz kaplı tel örgü olmak üzere iki farklı malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Galvaniz kaplı çitler PVC kaplı çit sistemlerine oranla daha uygun fiyatlıdır. Üstelik galvaniz çitlerin kullanımı da oldukça eski dönemlere dayanmaktadır.
PVC kaplı tel çitler için de dayanıklılık ön plandadır. PVC plastikten yapılan bu çitlerin basınca, ısıya ve pasa karşı direnci oldukça yüksektir. Galvaniz kaplı çitlere oranla biraz daha pahalı olan bu modelin uzun yıllar boyunca kullanılması mümkündür.

Tel Örgü Çit Kullanım Alanları

Tel örgü çitlerin kullanım alanlarının başında bahçe, tarla, ev ya da arsa gibi geniş alanlar gelmektedir. Bunun yanı sıra park, çiftlik ve hatta futbol sahası gibi alanlarda da bu tip çit modellerinin kullanımı oldukça yaygındır. En popüler çit modeli olan tel örgü çitlerin her alanda kullanılması da mümkündür.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed