Header

Genişletilmiş Metal

Genişletilmiş Metal Özellikleri

Ebat 100×200 ve özel ölçülerde
Göz Aralığı 20×50 mm ve özel ölçülerde
Saç Kalınlığı 1,5mm-3,0mm arasında
Kaplama Ham siyah – Galvaniz

Genişletilmiş Metal fiyatları

Genişletilmiş Metaller fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Genişletilmiş Metalin Özellikleri Nelerdir?

Genişletilmiş metal kullanıcılarına avantaj sağlayan pek çok ayrıcalıklı özelliğe sahiptir. Bu avantajlar sebebiyle son yıllarda sanayi alanında çok daha yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Genişletilmiş metalin en önemli özelliği özel kalıplar içinde üretildiği için imalatı sırasında aradaki boşluklardan fire vermemesidir. Ürün bu sayede diğer modellere göre ekonomiktir. Ayrıca genişletilmiş metalde kaynak ve ekleme noktaları olmadığı için dayanıklılık da diğer modellere kıyasla çok daha yüksektir. Bu ürünün darbeler karşısındaki direnci çok daha yüksek olduğu için kırılması ve eğilmesi gibi durumların yaşanma ihtimali de oldukça düşüktür. Genişletilmiş metalin farklı göz aralıklarıyla ve farklı kalınlıklarda üretilmesi de mümkündür. Bu sayede özel projelerde de genişletilmiş metal kullanılabilir.

Genişletilmiş Metal Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Genişletilmiş metal son yıllarda popülerliği artan bir üründür. Bu metal çeşidine duyulan ilginin artması genişletilmiş metal konusundaki model çeşitliliği de arttırmamıştır. Genişletilmiş metal modelleri fiyat açısından çeşitliğinin fazla olduğu bu alandır. Ürünün yapımında kullanılan metalin çeşidi, kalınlığı ve göz aralığı gibi pek çok faktör genişletilmiş metal fiyatları üzerinde etkili olabilir. Örneğin genişletilmiş metal yapımında kullanılan malzemenin kalınlığının artması ürün fiyatını yükseltir. Ancak bu durum dayanıklılığı da olumlu etkilediği için ürün seçimi sırasında fiyat yerine özellikleri göz önünde bulundurmanız sonuçtan memnun kalmanız açısından çok daha doğru olacaktır. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli genişletilmiş metal modellerini üretiyoruz. Projelerinizde güvenle kullanabileceğiniz genişletilmiş metal çeşitlerini bizlerden güvenle satın alabilirsiniz.

Genişletilmiş Metalin Kullanım Alanları Nelerdir?

Genişletilmiş metal sağladığı sayısız avantaj sebebiyle oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürünün tercih edilebileceği alanların başında bahçe çitleri gelir. Bahçenizde sağlam ve işlevsel sınırla oluşturmak için bu dayanıklı ürünü tercih edebilirsiniz. Bu ürün aynı zamanda iç mekânlarda kullanıma da uygundur. İç mekânlarda merdiven kenarlarında ve çeşitli dekorasyon ürünlerinin yapımında da bu malzemeden faydalanabilirsiniz. Genişletilmiş metal sanayide de sıklıkla kullanılır. Fabrikaların çeşitli kısımlarında ve elektronik cihazların yapısında ad bu malzemeye rastlamak mümkündür. Genişletilmiş metalin kullanım alanlarına daha pek çok örnek verilebilir. Klasik metal plakaların ve eklemeli metallerin kullanılabildiği her alanda bu yenilikçi ürünü tercih edebilirsiniz. Genişletilmiş Metalin Özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Genişletilmiş Metalin Avantajları Nelerdir?

Genişletilmiş metal malzeme son derece özel bir tasarıma sahiptir. Bu ürün klasik metal çit plakaların aksine herhangi bir ekleme veya kaynak noktasına sahiptir. Genişletilmiş metal özel kalıplarda presslenerek hazırlanır. Bu nedenle üretimi sırasında neredeyse hiç fire meydana gelmez. Genişletilmiş metal bu özelliğiyle oldukça ekonomiktir. Bu ürün aynı zamanda son derece dayanıklıdır. Ekleme noktaları bulunmadığı için darbeler karşı son derece dirençlidir. Kırılma ve bükülme gibi olumsuzluklar bu üründe minimum düzeyde görülür. Genişletilmiş metalin kullanıcılara sağladığı bir diğer avantaj ise bu malzemenin bakımının ve temizliğinin son derece kolay olmasıdır. Asçit olarak sizler için en kaliteli genişletilmiş metal malzemeleri üretiyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun ölçülerdeki genişletilmiş metal ürünü sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz.

Müşterilerimiz