Header

İnşaat Güvenlik Bariyeri

İnşaat Güvenlik Bariyeri Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

İnşaat güvenlik bariyerleri çeşitli model alternatiflerine sahiptir. Bu ürünler farklı boyutlarda ve özelliklerde tasarlanabilmektedir. Bu ürünlerin montajı oldukça kolaydır. Kullanıma hazır hâlde olan inşaat güvenlik bariyerleri özel menteşelerle birbirine bağlanır. Böylelikle istenen uzunlukta bariyer kolaylıkla oluşturulabilir. Bu ürünlerin çıkarılması ve taşınması da son derece kolaydır. İnşaat süreci tamamlandığı zaman bariyer sistemleri kolaylıkla bağlantı noktalarından ayrılıp taşınabilir. İnşaat bariyer sistemleri son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Bu ürün grubu her ne kadar taşınabilir bir tasarıma sahip olsa da sabit çit sistemleri gibi darbelere ve çeşitli hava koşullarına karşı dirençlidir. Bu özellikleri sayesinde bu ürünler özel bir bakım gerektirmez ve yenileme ihtiyaçları oldukça düşüktür. Kullanım talimatları dikkate alındığı takdirde inşaat güvenlik bariyeri modellerini uzun yılar sorunsuz şekilde kullanmak mümkündür.

Kimler İnşaat Güvenli Bariyerlerini Tercih Edebilir?

İnşaat güvenlik bariyerleri oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Bir inşaat sürecine giren herkes bu ürünü t-rahatlıkla kullanabilir. Bariyerler istenen uzunluk ve yükseklikte tasarlanabildiği için inşaat çalışmasının boyutu ne olursa olsun bu ürün grubuyla güvenliği sağlamak mümkündür. Kendi evinizde veya bahçenizde yürüttüğünü yenileme ve inşaat projelerinde inşaat güvenlik bariyerlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde ailenizin veya komşularınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu ürünler ayrıca profesyonel olarak yapım işleri yürüten kişiler tarafından da kullanılabilir. Devamlı olarak inşaat ve yenileme projeleri yürüten kişiler bu bariyerleri tercih ederek çalışma alanlarını iş sağlığı ve güvenliği koşullarına uygun hâle getirebilir. Asçit olarak sizler için en kaliteli inşaat bariyer sistemlerini tasarlıyoruz. Şantiye alanlarını güvenli hâle getirecek bariyer modellerini bizlerden güvenle satın alabilirsiniz.

İnşaat Güvenlik Bariyeri Özellikleri

Pano Yüksekliği (H)100 cm
Pano Uzunluğu (L)250 cm
Tel Kalınlığı4,00-4,50 mm
Göz Aralığıİsteğe bağlı değişkendir.
Çit Ayağı40x40x1,50mm
Bağlantı AparatıÖzel menteşe
KaplamaFırın boya

İnşaat Güvenlik Bariyeri Fiyatları

İnşaat Güvenlik Bariyeri fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Çit sistemleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürünler sıklıkla bir alanın sınırlarının belirlenmesi için kullanılır. Bu nedenle de sabit olarak üretilir. Ancak kimi durumlarda alanın sınırlarının geçici bir süreyle belirlenmesi yeterlidir. Bu durumlarda amaç genellikle güvenliği sağlamaktır. İnşaat güvenlik bariyerleri bu amaçla geliştirilmiş ürünledir. İnşaat alanları siviller için tehlikeli olabilecek pek çok unsur barındırır. Bu alanlara çalışanlar dışındaki kişilerin girmesini engellemek içinde çeşitli güvenlik sistemlerinin kullanılması gereklidir. İnşaat güvenlik bariyerleri taşınabilir bir yapıya sahiptir. Ayrıca sağlamlık ve sağladığı güvenlik açısından sabit çit sistemlerinden farksızdır. İnşaat güvenlik bariyeri modelleri ile sivillerin inşaat alanına girişi engellenebilir. Ayrıca bu çitler hırsızlık gibi olaylara karşı caydırıcılık da sağlayabilir. İnşaat Güvenlik Bariyeri Modellerinin Özellikleri

İnşaat Güvenlik Bariyerinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İnşaat güvenlik bariyeri modelleri kullanıcılara pek çok avantaj sağlar. Ürün son derece pratik bir tasarıma sahiptir. Kurulumu kolaydır, bariyerlerin birleştirilmesi ve alanın çevrelenmesi için herhangi bir inşaat süreci gerekmez. Bu işlemi hızlı bir şekilde tamamlamak mümkün olduğu için inşaat sürecinde herhangi bir zaman kaybı sorunu da yaşanmaz. İnşaat güvenlik bariyeri modelleri aynı zamanda son derece ekonomiktir. Bu ürün sayesinde inşaat alanlarının güvenliğinin sağlanması için pahalı ve karmaşık yöntemlere ihtiyaç duyulmaz. İnşaat güvenlik bariyeri modellerinin sağladığı bir diğer avantaj ise istendiğinde oldukça kısa sürede kaldırılabilmeleri ve taşınabilmeleridir. Böylelikle bu ürünlere artık ihtiyacınızı kalmadığında kolaylıkla taşıyıp yeni bir yerde konumlandırabilirsiniz.

İnşaat Güvenlik Bariyeri Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

İnşaat güvenlik bariyeri modelleri fiyat açısından son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu genişlik ve yükseklik açısından farklı özellikte modellere sahiptir. Bu gibi değişiklikler ürünün dayanıklılığını ve yapımı için gerekli olan malzeme miktarını doğrudan etkilediği içi fiyatın artmasına yol açabilmektedir. Bu nedenle İnşaat güvenlik bariyeri modelleri arasında tercihte bulunurken tüm bu özellikleri ihtiyaçlarınızla karşılaştırarak seçim yapmanız gerekir. Böylelikle hem bütçenize uygun hem de işlevsel bir bariyer modeline sahip olabilirsiniz. Asçit ailesi olarak sizler için kaliteli inşaat güvenlik bariyeri modellerini tasarlıyoruz. Sitemizdeki modeller arasından size en uygun olanı seçerek kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Müşterilerimiz