Header

Jüt Bezi Rüzgar Kesici

Jüt Bezi Rüzgar Kesici Özellikleri

Yükseklik 100cm – 150cm – 200cm
Uzunluk 20 mt
Sıklık Miktarı 1 ve 2 derece

Jüt Bezi Rüzgâr Kesicinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Jüt bezi rüzgâr kesicinin kullanım alanları son derece geniştir. Bu ürünü çit sisteminize ekletebilirsiniz. Yüksek ve rüzgârlı bahçelerde belli bir yönden gelen hava akımını engellemek için jüt bezi rüzgâr kesici kullanılmış çitler veya korkuluklar inşa edebilirsiniz. Bu ürünü ayrıca havuz gibi alanların çevresinde de kullanabilirsiniz. Böylelikle bu alanın görünürlüğünü de büyük ölçüde engellemiş olursunuz. Jüt bezi rüzgâr kesiciler işletmelerde ve toplu alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Bu alanlara mahremiyet sağlamak, ışık ve hava girişini sınırlandırmak için jüt bezi rüzgâr kesiciler kullanılabilir.

Jüt Bezi Rüzgâr Kesicinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Jüt bezi rüzgâr kesicinin kullanıcılarına sağladığı pek çok avantaj bulunur. Bu pratik yönlerin başında ürünün kurulumunun oldukça kolay olması gelir. Jüt bezi rüzgâr kesiciler kullanıcılara ekonomik ve pratik bir çözüm sunar. Uzun ve maliyetli inşaat süreçleri gerektirmeden istenen alanın görünürlüğünü sınırlandıran bu ürün hava geçişini de büyük ölçüde engeller. Jüt bezi rüzgâr kesicinin bir diğer avantajlı özelliği ise istendiğinde kolaylıkla çıkarılabilmesidir. Zaman içerisinde artık bu ürüne ihtiyaç duymadığınıza karar verdiğinizde veya jüt bezi rüzgâr kesiciyi başka bir alanda kullanmak istediğinizde bu ürünü kolaylıkla yerinden çıkarıp taşıyabilirsiniz. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli jüt bezi rüzgâr kesicileri üretiyoruz. Bahçenizde veya balkonunuzda kullanabileceğiniz bu şık ürünü bizlerden güvenle satın alabilirsiniz.

Jüt Bezi Rüzgar Kesici fiyatları

Jüt Bezi Rüzgar Kesici fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Jüt bezi rüzgâr kesici farklı çit sistemlerine eklenebilen fonksiyonel bir üründür. Çit sistemleri alanları sınırlandırmak ve güvenliği sağlamak için kullanılan ürünlerdir. Bu sistemlere bazı küçük eklemeler yaparak farklı özellikler kazandırmak da mümkündür. Jüt bezi rüzgâr kesiciler bu amaçla geliştirilmiş ürünlerdir. Jüt bezi doğal iplikler kullanılarak imal edilen bir tür kumaştır. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan bu ürün aynı zamanda opak bir görünüme sahiptir. Jüt bezinden yapılan rüzgâr kesiciler çit sisteminin üzerine eklendiğinde hava akımını engelleme özelliğine sahiptir. Bu ürün aynı zamanda ışığı ve görünürlüğü de bir miktar engellemektedir. Böylelikle jüt bezi rüzgâr geçiciler güneş ışıklarının engellenmek istendiği ve mahremiyetin arttırılmaya çalışıldığı alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Jüt Bezi Rüzgar Kesici Özellikleri

Jüt Bezi Rüzgâr Kesicinin Kurulumu Nasıl Yapılır?

Jüt bezi rüzgâr kesicilerin kurulumu son derece kolaydır. Bu ürün farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Böylelikle neredeyse tüm çit sistemleriyle birlikte kullanılabilir. Bu ürün montajı üzerine ekleneceği çitin modeline göre farklılık gösterebilir. Anca genellikle jüt bezi rüzgâr kesiciler üzerlerinde bağlantı noktalarıyla birlikte imal edilir. Ürün bu noktalarda çit sistemine sağlam klipslerle tutturulur. Jüt bezi rüzgâr kesicilerin kurulumu son derece pratiktir ve kısa sürede tamamlanabilir. Bu ürünü istediğiniz zaman çıkarmak veya farklı bir alana taşımak da mümkündür.

Jüt Bezi Rüzgâr Kesicinin Fiyatları Nasıldır?

Jüt bezi rüzgâr kesici fiyat açısından son derece avantajlıdır. Bu ürün çit sistemlerinde kullanabileceğiniz ekonomik bir seçenektir. Jüt bezi rüzgâr kesicilerin fiyatları kullanılacakları alanın genişliğine ve ürünün yapımında kullanılan malzemenin sıklığına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak bu unsurlar ürünün kalitesini de etkilediği için Jüt bezi rüzgâr kesici modelleri arasında bir tercihte bulunurken fiyat yerine dayanıklılık ve işlevsellik gibi özellikleri göz önünde bulundurmanız çok daha faydalı olacaktır. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli Jüt bezi rüzgâr kesici modellerini üretiyoruz. Bahçenizde, balkonunuzda ve çit sistemlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden şık jüt bezi rüzgâr kesicileri sitemizden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Müşterilerimiz