Header

Kapılar kapalı alanlara giriş için ayrılmış bölümlerdir. Hem açık hem de kapalı alanlarda çeşitli kapı modelleri kullanılabilir. Açık alanlarda kullanılan kapılar, iç mekânlarda tercih edilen modellere kıyasla çok daha farklı bir tasarıma sahiptir. Açık alanlarda kullanılan kapılar genellikle dayanıklı metallerden üretilir. Bu kapı modelleri yağmur ve kar gibi hava olaylarına dayanıklıdır. Ayrıca dış mekân kapıları sıcaklıkta yaşanan ani değişikliklerden de etkilenmezler. Bu ürünler sahip oldukları dayanıklılık sayesinde uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Dış mekân kapıları klasik modellerin yanı sıra sürgülü alternatiflere de sahiptir. Bir hat üzerinde ileri geri kayarak hareket eden bu kapı modelleri özellikle geniş bir giriş alanı yaratılmak istenen alanlarda tercih edilir.

Bahçenizde Tercih Edebileceğiniz Fonksiyonel Kapı Modelleri

Bahçe alanlarında kullanıma uygun pek çok kapı modeli mevcuttur. Kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun olarak bu modeller arasından dilediklerini tercih edebilir. Ferforje kapılar açık alanlarda kullanılan dekoratif ürünlerdir. Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu ürün grubu estetik detaylara sahiptir. Ferforje kapılar ayrıca mızrak gibi güvenliği arttırıcı detaylara da sahip olabilir. Bahçenizde önceliğiniz estetik bir görünüm ve güvenlik ise bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bahçenizde tercih edebileceğiniz bir diğer kapı modeli ise raylı modellerdir. Raylı kapılar ileri geri hareket eden ürünlerdir. İçeri veya dışarı doğru açılmadıkları için fazla yer kaplamazlar. Bu kapı modelleri özellikle bahçelerdeki garaj girişi gibi kısımlarda tercih edilebilir.

Kapı Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Kapılar çok sayıda model alternatifine sahiptir. Bu üründe hem tasarım hem de materyal açısından farklı özelliklere sahip modeller mevcuttur. Bu çeşitlilik ürünlerin fiyatlarını da büyük oranda etkiler. Örneğin otomatik bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahip kapı modelleri diğerlerine göre bir miktar daha yüksek fiyatlı olabilir. Benzer şekilde kapının boyutlarının büyümesi de fiyatın yükselmesine neden olur. Ancak bu özellikler ürünün işlevselliği ve dayanıklılığı gibi pek çok önemli konuyu da etkileyeceği için kullanıcıların ürün tercihi yaparken fiyatın yanı sıra diğer özellikleri de göz önünde bulundurması gereklidir. Asçit olarak sizler için tasarladığımız birbirinden şık ve fonksiyonel kapı modellerini sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed