Header

Kaynaklı Teller

Kaynaklı tel

Kaynaklı Tel

Herhangi bir boyama veya kaplama işleminden geçirilmeyen bu malzemeden üretilen teller çeşitli projelerde rahatlıkla tercih edilebilir.

Header

Kaynaklı teller çeşitli büyüklüklerdeki alanları çevrelemek için kullanılan ürünlerdir. Bu tel sistemi adından da anlaşılacağı gibi kaynatma işlemi ile elde edilmektedir. Kaynaklı tellerin yapımında çeşitli kalınlıklardaki tel malzemeler birbirine puntalanır. Böylelikle ürün çok daha sağlam bir yapıya sahip olur. Kaynaklı teller istenilen zemin üzerine inşa edilebilir. Bu ürünün kullanıcılara sağladığı en büyük avantaj doğal ışığın geçişini engellememesidir. Kaynaklı teller boşluklu yapılarıyla çevreledikleri alanın karanlık ve basık görünmesini engeller. Bu sayede kaynaklı teller asansörlerde ve kapılarda da rahatlıkla tercih edilebilir.

Kaynaklı Tellerin Çeşitleri Nelerdir?

Kaynaklı teller klasik, puntalı hasır ve fitre teli olmak üzere 3 farklı çeşide sahiptir. Klasik kaynaklı teller galvaniz veya PVC malzemeden imal edilir. Bu tel sistemi farklı göz aralıklarıyla üretilebilir. Kaynaklı tellerde montaj konusunda da farklı seçenekler mevcuttur. Bu sistemiz çeşitli zeminler üzerine inşa edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu tel sistemine jiletli veya dikenli teller ekleterek güvenliği daha da arttırabilirsiniz. Bir diğer kaynaklı tel çeşidi ise puntalı hasır modeldir. Puntalı hasır teller galvaniz ve ham olmak üzere iki çeşide sahiptir. Bu tel sisteminde de farklı boyut ve göz aralığı alternatifleri mevcuttur. Filtre teli ise diğer modellere göre çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu ürün 12,7 × 12,7 – 16 x 16 ve 19 x 19 mm olmak üzere 3 farklı göz aralığı alternatifine sahiptir. Bu sık tasarımı sayesinde ürün filtreleme görevini yerine getirebilir.

Kaynaklı Tellerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Kaynaklı tellerin kullanım alanları son derece geniştir. Bu ürün çeşidini evinizin bahçesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arazinizin sınırlarını belirlemek için kaynaklı tel çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bahçenizde özel alanlar oluşturmak için de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Örneğin evcil hayvanlarınıza bahçenin içinde rahatça gezebilecekleri kapalı bir alan oluşturmak için bu üründen faydalanabilirsiniz. Bu ürünü iş yerlerinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Okullarda, fabrikalarda ve cafe, restoran gibi alanların bahçelerinde de kaynaklı telleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Asçit ailesi olarak güvenle tercih edebileceğiniz en kaliteli kaynaklı çit modellerini üretiyoruz. Sitemizden ihtiyaçlarınızla birebir örtüşen kaliteli kaynaklı çit modellerini kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.