Header

Laleli Panel Çit

Laleli Panel Çit Özellikleri

Panel Yüksekliği (H) 80cm- 100cm- 120cm- 150cm- 200cm- 250cm
Panel Uzunluğu (L) 250cm
Tel Kalınlığı 4,50mm – 5,50mm
Göz Aralığı 5x15cm
Kaplama Galvaniz üzeri polyester fırın boyalı
Renk Standart yeşil ve istenilen renk
Bağlantı Metal Klips
Profil Direk 50x50x1,50mm Profil

Laleli panel çit modelleri son derece şık bir görünüme sahiptir. Bu ürün 4,50 ila 5,50 mm kalınlığında metal tellerden üretilmiştir. Bu tellerin aralığı ise 5 x 15cm’dir. Çit sisteminin üst kısmında şık lale motifleri yer alır. Çitle aynı malzemeden üretilen bu detaylar ürünün üst kısmına sık aralıklarla yerleştirilmiştir. Böylelikle çitin daha şık görünmesini sağlarken ürünün üzerine tırmanılmasını da engellemektedir.

Laleli panel çitler standart olarak koyu yeşil bir renkte üretilir. Bu renk sayesinde ürün yeşil alanlara kolay bir şekilde uyum sağlar. Ayrıca Asçit talep edilmesi durumunda farklı renklerde laleli panel çitler de üretebilmektedir. Bahçenizde uyumlu bir görüntü elde etmek için ihtiyacınız olan renkteki laleli panel çit siparişini sitemizden kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Laleli Panel Çitin Kullanım Alanları Nelerdir?

Laleli panel çit modelleri oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu ürün grubu evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Sahip olduğunuz bahçe alanına giriş çıkışları sınırlandırmak için bu şık modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu model apartmanlarda ve toplu yaşanılan alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Laleli panel çit modelleri iş yerlerinde de kullanılabilir. Okullarda, kreşlerde ve hastanelerde de bu ürün çeşidi rahatlıkla tercih edilebilir. Ürünü farklı zeminler üzerine de monte edebilirsiniz. Yalnızca toprak üzerine değil beton ve ahşap gibi zeminlerin üzerine de rahatlıkla kurulabilir. Asçit ailesi olarak sizin için tasarladığımız birbirinden şık çit modellerini sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Laleli Panel Çit fiyatları

Laleli Panel Çit fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Müşterilerimiz