Header

İstanbul Maltepe’de hizmet vermekte olan ASÇİT firması, tel çit modelleri alanında Türkiye’nin en önemli firmaları arasında yer almaktadır. Firma, bahçe tel örgü çeşitleri de başta olmak üzere çok çeşitli çit modellerinin satışını ve kurulumunu yapmaktadır. Tel örgü çit alanında uzman olan firma, İstanbul’un hemen hemen her bölgesine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

ASÇİT firması, panel çit alanında tüm rakiplerini de geride bırakmayı başarmış bir firmadır. Firmanın geniş kapsamlı ürün kataloğuna ve sunduğu hizmetlere de Ascit.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çeşitleri olarak da bilinen bu tip çit modelleri, kullanımı en rahat ve uygun fiyatlı olan çit modelleridir. Bu tip çitlerin hemen hemen her alanda kullanılması da mümkündür. Galvaniz ya da PVC kaplama olan bu çitler, geniş alanlarda dahi tam koruma alanı yaratabilir. ASÇİT firması da bu alanda hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlı hizmet sunan köklü ve güvenilir bir firma olmuştur.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Çit çeşitleri arasında ön plana çıkan tel örgü modellerin iki önemli özelliği bulunmaktadır. Bu tip çitlerin tercih edilme nedenleri arasında da bu iki özellik başı çekmektedir. Tel örgü çitler, her alana uyum sağlayan ve gerekli eklemelerin de kolayca yapılabildiği çit modelleridir. Aynı zamanda uygun fiyatlı olan bu çitlerin popüler olmasının nedeni de tam olarak bu özelliklerdir.

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel çit sistemleri, ev, bahçe, fabrika, park ya da tarla gibi pek çok alanda kullanıma uygun çit çeşitleridir. Ev ve bahçe gibi alanlarda sıkça tercih edilen bu modeller çiftlik ve tarla gibi oldukça geniş alanlar için de uygundur. Aynı zamanda korunaklı verisyonları da bulunan bu çit modellerinin hapishane ya da askeriye gibi alanlar için de kullanımı mümkündür.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

Maltepe’de hizmet sunmakta olan ASÇİT firması, her zaman uygun fiyat garantisi sunan bir firma olmuştur. ASÇİT tarafından belirlenen tel çit fiyatları da genellikle piyasanın çok altında fiyatlardır. Ascit.com.tr adresinden de firmanın verdiği hizmetlerin ortalama fiyat bilgisine ulaşılabilir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed