Header

Trapez Sac Uygulamaları

Trapez Sac Uygulamaları Özellikleri

Yüksekliği (H) 200cm – 250cm – 300cm
Saç Kalınlığı 0,50mm Galvaniz Sac
Dikmeler 50x50mm – 60x60mm
Yatay Kayıtlar 40x40mm
Bağlantı Kaynak ve Akıllı vida ile
Kaplama Antipas boya

Trapez Sac Uygulamaları fiyatları

Trapez Sac Uygulamaları fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Trapez Sac Uygulamaları Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Trapez sac uygulamalarının kullanım alanları oldukça geniştir. Bu ürün genellikle uzun süreli kullanımlar için tercih edilmez. Sacın yapısal özellikleri nedeniyle trapez sac uygulamaları genellikle endüstriyel işletmelerde kullanılır. Bu uygulamanın tercih edildiği yerlerin başında inşaat alanları gelir. Yapım sürecinde inşaat alanına giriş çıkış önlemek için trapez sac uygulaması gerçekleştirilebilir. Bu uygulama sayesinde alana iş güvenliği önlemleri almamış vatandaşların ve sokak hayvanlarının girişi önlenir. Ayrıca inşaat alanının ve yürütülen çalışmanın dışarıdan görülmesi de engellenmiş olur. Trapez saç uygulamaları ayrıca şantiyelerde ve fabrikalarda da tercih edilebilir. Bu gibi alanların dış kısımlarında giriş çıkışı kısıtlamak ve gizliliği sağlamak için trapez saç uygulamalarına yer verilebilir.

Trapez Sac Uygulamalarının Fiyatları Nasıldır?

Trapez sac uygulamalarının fiyatları oldukça değişkendir. Bu uygulamanın pek çok farklı şekilde yapılabilmesi mümkündür. Trapez sac uygulamasının yapılacağı alanın genişliği ve sac plakaların yüksekliği gibi pek çok faktör fiyatı etkileyebilir. Bu sebeple trapez sac modelleri arasında bir tercihte bulunurken fiyat yerine modelin işlevselliğini göz önünde tutmanız sonuçtan memnun kalmanız açısından çok daha faydalı olacaktır. Asçit ailesi olarak sizler için yüksek güvenlikli ve dayanıklı trapez sac uygulamaları gerçekleştiriyoruz. En kaliteli trapez sac modellerini bizlerden güvenle satın alabilirsiniz.

 

Trapez sac uygulamaları endüstriyel amaçlı kullanım için tasarlanmış çit modelleridir. Tıpkı diğer çit çeşitleri gibi bu üründe açık alanlarda sınırların belirlenmesi için kullanılır. Trapez sac, galvanizli ince çelik sac veya alüminyum malzemeden elde edilen bir üründür. Yüksek mukavemetli bir yapıya sahip olan trapez sac, boyalı veya boyasız olarak kullanılabilir. Ürün sağlam yapısı sebebiyle zorlu alanlarda sıklıkla kullanılır. Trapez sac uygulamaları son derece pratiktir. Bu ürün grubu istenen zemin üzerine inşa edilebilir. Trapez sac uygulamalarının tercih edilebileceği alanlar da son derece geniştir. Bu ürünü endüstriyel görüntüsü sayesinde şantiyelerde, fabrikalarda ve bu konsepte sahip yapıların çevresinde kullanabilirsiniz.

Trapez Sac Uygulamalarının Özellikleri Nelerdir?

Trapez sac malzeme son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Darbelerden ve dış koşulardan etkilenmez. Böylelikle uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Yapısı sayesinde bu ürünün üzerine tırmanmak veya tutunmak da oldukça zordur. Böylelikle trapez sac uygulamaları kullanıldıkları alanlara ekstra güvenlik de sağlar. Sac malzemenin bir diğer özelliği ise görüntüyü engellemesidir. Sacın opak yapısı sayesinde trapez sac uygulamaları yapılan alanların dışarıdan görülmesi mümkün değildir. Ürün farklı boyutlarda üretilebilir. Trapez sac çitlerin istenen yükseklikte üretilmesi mümkündür. Bu ürün ayrıca birleştirilerek istenen genişliğe de ulaştırılabilir. Böylelikle hem geniş hem de dar alanlarda trapez sacın kullanılabilmesi mümkündür.

Trapez Sac Uygulamalarının Kullanıcılara Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Trapez sac uygulamaları kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Bu ürün sağlam yapısı sayesinde kolay bir kullanım şekline sahiptir. Aşınmalara karşı dirençli olan trapez sac minimum bakım ihtiyacına sahiptir. Bu sayede kullanıcıların rutin bir çit bakımı için zaman ve enerji harcamaları gerekmez. Trapez sac malzemenin kullanıcılarına sağladığı bir diğer avantaj ise farklı zeminler üzerine kurulabilmesidir. Bu ürün toprak ve beton gibi yüzeyler üzerine kurulabilir. Böylelikle zeminin koşulları her ne olursa olsun trapez sac tercih edilebilir. Asçit ailesi olarak sizler için en kaliteli trapez sac uygulamalarını hayata geçiriyoruz. En kaliteli trapez sac çit modellerini sitemizden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Müşterilerimiz