Header

İstanbul Adalar’da hizmet sunan tel çit sistemleri firması ASÇİT, bu alandaki en önemli firmaların başında gelmektedir. Yalnızca Adalar ile de sınırlı kalmayan firma, tel örgü sistemleri alanında Türkiye çapında hizmet sunmaktadır. Firma, 1992 yılından günümüze dek aktif üretim ve satış hayatına devam etmektedir.

ASÇİT bünyesinde sunulan hizmetlerin başında gelen tel çit modelleri de pek çok alanda tercih edilen çit sistemleridir. Bu modellerin farklı versiyonları ve müşteri talebine uygun bir şekilde ekleme yapılmış opsiyonları da bulunmaktadır. ASÇİT firması tarafından hizmet sunulan tüm işlere de Ascit.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Tel Çit Sistemleri

İstanbul Adalar’da da hizmet hayatına devam eden ASÇİT, tel çit sistemleri konusunda kaliteli ürünler sunan bir firmadır. Tel çit modeller, de firmanın üretimini yapmakta olduğu en popüler ürünlerin başında gelir. Pek çok alanda tercih edilebilen bu çit sistemleri, uygun fiyatlı ve uzun süre boyunca dayanıklı olan modellerdir.

Tel Çitlerin Özellikleri

Tel çit sistemleri, bir takım özellikleri ile ön plana çıkan ve bunlardan dolayı da tercih edilen çit sistemleridir. Bunların da başında bu tip çit modellerinin uzun seneler boyunca bozulmadan kullanılabilir olması gelmektedir. ASCİT firması tarafından sunulan hizmette aynı zamanda uygun fiyat garantisi de yer almaktadır. Adalar civarında aktif olarak hizmet veren firma, müşterilerine özel fırsatları ile de ön plana çıkmaktadır.

1- Tel Çit Avantajları

Tel çit modelleri, bir takım avatajları sunarak konfor ve güvenlik sağlayan çit çeşitleridir. Sınırların belirlenmesinde rol oynayan bu çitler aynı zamanda dışarıdan gelen tehlikeleri de engellemektedir. Tüm bunların yanında tel çit modelleri, küçük çocukların ya da evcil hayvanlarında kontrolsüz bir şekilde dışarı çıkmasına engel olmaktadır.

2-Tel Çit Kullanım Alanları

Bahçe çit sistemleri olarak da bilinen tel çitlerin kullanım alanlarının başında müstakil evler ve apartmanlar gelmektedir. Küçük bahçeli alanlar için de tercih edilen tel çitler, park ya da açık hava spor alanları için de uygundur. Panel Çit Sistemleri arasında da yer alan tel çitlerin, çiftlik ve otel gibi mekanlar için de tercih edilebilir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed